Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek ha nem vagyok...

Mit tegyek ha nem vagyok kíváncsi az őrtorony válaszaira, és akkor is rámírnak, vagy pedig a barátomhoz becsengetnek? Nem értenek a szép szóból!

Figyelt kérdés
ápr. 16. 13:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%

10

Csak az kérdés, hogy mi is szólunk itt a JW tanúinak, hogy mit mutat Róluk az Úr, de nem érdekli Őket... Szomorú, hogy nincs is kapcsolatuk az Úrral, különben megkérdeznék, ha ennyire búzgók az Isten dolgában. Továbbra is félrevezetik itt is az embereket.

ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%
Kiabálj rájuk (ha latinul teszed, úgy megijednek, hogy majd' összepisilik magukat) vagy nevess az arcukba, általában már ennyitől elmegy a kedvük. Szánalmas banda.
ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 KZitus ***** válasza:
19%

#9

Már feljebb írtam, hogy nem emberek akaratát tesszük, nem azt amit az emberek elvárnak tőlünk, inkább azt, amit Krisztus parancsolt. Ezt a munkát a föld minden részén végezzük, hiszen Krisztus törvénye felülírja az emberek törvényét, és beteljesítjük azt, amit az utolsó napok jeleinek felsorolásában mondott: " És a királyságról szóló jó hírt hirdetni fogják az EGÉSZ LAKOTT FÖLDÖN, hogy minden nemzet halljon róla, és akkor jön el a vég." Máté 24:14

A lakott földön terül el Magyarország is, és Irán is. Mivel nem ott élsz, ezért nem is tudod ezt megtapasztalni.

ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 KZitus ***** válasza:
36%
...viszont ahol élsz, van lehetőséged megtapasztalni.
ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

"Ezt a munkát a föld minden részén végezzük"

Ez nem igaz, csak ott végzitek, ahol laktok, jelen vagytok. Illetve ott, ahol viszonylag baráti környezetben tudjátok tenni.

ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ez a komment annyira jó, hogy még Jehovának is tetszene!
ápr. 16. 21:22
 17/25 anonim ***** válasza:
49%

"Már feljebb írtam, hogy nem emberek akaratát tesszük, nem azt amit az emberek elvárnak tőlünk, inkább azt, amit Krisztus parancsolt."


Ezzel van baja minden normális embernek. A képzeletbeli barátod suttogása nekem semmit nem jelent.

ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Zitus!


Engem a Baross téren szólított meg egy tanú. Közöltem, hogy rom. kat. vagyok. Kb. 100 méteren követett, amíg be nem értem a metróállomásra és gyalázta, gyilkosozta a vallásom. Ugye nem erre kaptatok "parancsot"?

ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Sajnálatos. Én református vagyok, de mégsem viselkedek úgy ahogy egy ördögtorony.
ápr. 17. 09:30
 20/25 anonim ***** válasza:
83%

#18

Mivel itt is rendszeresen látok tőlük hasonló megnyilvánulásokat,, hol burkoltan, hol egészen közvetlen módon, ezért elég erős a gyanú, hogy ők erre kaptak parancsot. A kérdés az, hogy kitől.

ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!