Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudnám terjeszteni az...

Hogyan tudnám terjeszteni az evangéliumot? Van erre valami ötletetek? Krétával volt, hogy írtam bibliai idézeteket, csak este majdnem megtámadott egy drogos, szóval kéne más ötlet. Tiktokra is rakok fel keresztény videókat.

Figyelt kérdés

ápr. 22. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Minek akarod hirdetni a sötétséget? Már nem a középkorban vagyunk, a tudomány megcáfolt minden ilyen babonát.
ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lucifer-666 ***** válasza:
És mi lett a vége? Elagyaltad?
ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Potyondi Gergely ***** válasza:

Facebookon megosztasz Igéket, vagy keresztény képeket.

Én is szoktam ilyet csinálni.


Előfordulhat, hogy elveszíted az ismerőseid 2%-át, de nagyon Istennek tetsző dolgot cselekszel.

ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 Milyen sötétségŕől beszélsz? A tudomány alapból jó, de sajnos atombobára is használták.
ápr. 23. 00:37
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, ha fideszes vagy, ott az egész média. Nyomathatod a propaganda mellett.
ápr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vezess blogot.
ápr. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szent Szellem keresztséged még nincs, ugye ?


Ő az, aki elvezet minden Igazságra...Ha kérsz és kapsz, akkor Őt kérdezd... addig is olvasd el az Új Szövetséget és énekelj dalokat az Úrnak.

ápr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Apró jelek egy lágy szélben:


"Koncentrálj Rám! Maradj kontaktusban, hogy be tudjalak hozni az Én szándékaimba erre az időszakra vonatkozóan. Ha kontaktusban maradsz, akkor növekedni fogsz a szellemi ajándékokban és az értelemben. Ez a mostani idő arra van, hogy a szentek fel legyenek készítve a szolgálat munkájára. Efézus 4:11-13 Igen, Krisztus az, aki apostolokat, prófétákat, evangélistákat, pásztorokat és tanítókat adott ajándékul az embereknek. Azért adta őket, hogy felkészítsék és kiképezzék Isten szent népét a feladatukra: Krisztus „Testének” felépítésére. Meddig fog tartani ez a felépítés? Addig, amíg mindnyájan egységre és harmóniára nem jutunk az Isten Fia megismerésében, és mindabban, amit a hitünk magában foglal. Addig, amíg majd mindannyian egészen felnőtté válunk, és minden tekintetben Krisztusra fogunk hasonlítani."

ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Isten nem fog téged kiküldeni felkészítés, védelem, és ismeret nélkül. Hiszen nem véletlenül adja az ajándékait.


Az, hogy önjelöltként kimenj, minden nélkül az kb olyan, mint egy katona, akinél nincs fegyver, nincs sisak, akin nincs ruha-a csatatér kellős közepén ordibál, hogy "én harcolok".


kb.

ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9+ És ami a fő lényeg: majd Ő fogja megmondani mikor menj ki, és nem te fogod megmondani mikor mész.


Pont így, ahogy a prófétának szólt, hogy menjen, szóljon a Királynak:


2Sám 24,12

Menj el, és szólj Dávidnak: Ezt mondja az Úr: Három dolgot adok elődbe, válaszd egyiket magadnak ezek közül, hogy a szerint cselekedjem veled.

ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!