Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Úgy gondoljátok, hogy készen...

Úgy gondoljátok, hogy készen várjátok Jézus Krisztus eljövetelét?

Figyelt kérdés

Mármint, bármikor eljöhet, és ugye nem tudjuk mikor lesz, és bevallom, én picit attól tartok, hogy mi lesz, ha akkor pont egy gyenge pillanatom lesz, amire nem leszek büszke, és ezt bánni fogom... örökre...


Ti hogy vagytok ezzel?


2010. nov. 19. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
nekem nincsenek ilyen paráim. mindig úgy élem az életem hogy bármire kész legyek, az aktuális helyzetből a legjobbat próbálom kihozni, rádásul nem is hiszek ilyesmiben, ugyhogy tök nyugodt vagyok.
2010. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
Minek készüljek fel a kitalált hülyeségekre?
2010. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%

nem vagyok vallásos, amúgy meg Jézus az megbocsátó típus, nem? egy botlást csak elnézne


vagy nem és akkor majd együtt éghetünk a pokol tüzében


a nevem Béla

2010. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

Igen!Mert ki Őbenne hisz el nem kárhozik!!

De mi a rákot keres ez a kérdés a GYIK-kategóriában?Nem tudsz olvasni?

2010. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Kategória FAIL
2010. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
Én már készen várom az eljövetelét, vettem egy sörétest, oszt ha megjelenik Jézus az ajtómban, bumm, bele az egész tárat, hogy egyből takarodik is vissza a menyországba.
2010. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Bennem is felmerülnek ilyenek, épp ezért próbálok úgy élni, hogy bármelyik pillanatban készen érjen a végső ítélet.
2010. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell megijedni. Sokféle keresztény vallás riogat az eljövetel időpontjával, különösen úgy, hogy nincs már messze az idő. Hát akik ezt írják, azok nem olvasták át az egész Bibliát. Mert meg vagyon benne írva: hogy a nagy világégés előtt eljön Illyés a próféta és csak azután lesz világvége. Meg kell keresni és ebben kell hinni, nem pedig jött - ment ál-prédikátorok szavainak. Nyugodj meg, az eljövetelig megöregszel és aggastyán leszel, aztán a hited is alább hagy.
2010. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

"Nyugodj meg, az eljövetelig megöregszel és aggastyán leszel, aztán a hited is alább hagy."


A hite inkább erősödni fog az életkora növekedésével.

Azt azonban jobb ha tudod hogy a hit erőt ad!Majd megtapasztalod!!!

2010. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Ha Jézus el is jön újra a földre,nem azért fog jönni,hogy az embereket kóstolgassa.Kérdező te összekevered Jézust valaki mással.de én nem aggódom ilyesmin,mindig tartok otthon finom sütit,és jó vörös bort,hogy meg tudjam kínálni,ha esetleg becsengetne hozzám.

ja,mielőtt anyáznátok:Nem vagyok zsidó,de még csak sátánista sem!

2010. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!