Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek melyik az a...

Szerintetek melyik az a népcsoport amely az istenétől nem kapott országot (földet) és ezért külföldi segítséggel lopott magának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a zsidó ( szóval az izraelita), igaz, ő kapott, csak nem becsülte meg, így aztán rákényszerült, hogy ( lassan) az egész földet leigázza.
2010. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen rasszista provokációnak hangzol (bocsi, ha nem az), sok ilyen nép van a kárpát-medencében, de nekem elsőre a romák, románok vagy szlovákok eszembe (gondoljunk már bele, olyan, hogy szlovákia, nem is létezett, trianon után sem volt önálló, és én is viselhetném az "idősebb vagyok, mint Szlovákia" feliratú pólót...)
2010. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, de a honfoglaláskor ez a terület nem volt kihalt és néptelen, és az itt élők nem önként, szabad akaratukból adták ezt a területet őseinknek. De őseink megszerezték ezt a földet, ránk hagyták, és most már a miénk. És mi vérig lennénk, meg vagyunk is sértve, ha valaki azt merné velünk tenni, mint amit őseink tettek az itt előttük élő népekkel. De mond meg nyugodtan, ha rosszul tudom. És ez nem jelenti azt, hogy ne szeretném a hazámat, nem lennék büszke arra, hogy Magyar vagyok, csak nem zavar, ha a német arra büszke, hogy ő német, a Román arra, hogy ő román, stb. stb. Csak ne gondolja különbnek, felsőbbrendűnek magát, a másiknál. Ahogy én sem gondolom, hogy különb lennék másnál csak azért, mert én Magyarnak születtem.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért, de igen kevés népcsoport lakik ma azon a földön, amit az istene adott neki. Mi magyarok sem a Kárpát-medencébe születtünk...
2010. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a hangsúly itt a külföldi segítségen van...
2010. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szabad a gazda?
2010. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!