Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 16 éves sátánista lány vagyok....

16 éves sátánista lány vagyok. Nem tudják, miből áll ez a vallás, azt hiszik, hogy csirkéket áldozok, pedig nem! Mit csináljak, hogy elfogadjanak úgy, ahogy vagyok?

Figyelt kérdés
A szüleim nem tudják konkrétan, de sejtik, hogy mit követek, és megjegyzéseket tesznek rá.Nem értem, miért kell bántani engem, amikor semmi rosszat nem csinálok, csak másban hiszek, mint ők. A szüleim katolikusok... És semmit nem tudnak a sátánizmusról. pedig a sátánizmus és a diabolizmus nem ugyanaz!! 4 éve követem ezt a vallást, egy iskolából kirúgtak miatta, pedig csak azt mondtam, hogy nekem nem szimpatikus az, amit a nagyszerű keresztény hit tanít.Nem értem, miért nem képesek azt elfogadni, ami kicsit is más...
2009. jan. 19. 16:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Monnyuk a sátánban hinni nem biztos hogy jó fényt vet rád. Hiszel amiben hiszel, de szerintem még fiatal vagy ahhoz hogy tudd mit is jelent ha valaki igazán az. Divat lehet ez nálad, csak azért hogy különbözz a szüleidtől, és mástól. Nem lehet hogy a szüleid mindig helyetted akarták megmondani neked mi a jó?
2009. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
67%
Hát azért viselkednek így mert elvileg a sátán miatt repültünk az édenkertből és ők ezt nem komálják.....................
2009. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
99%
én se tudok sokat a sátánizmusról..talán ha leírnád h.miben nyilvánul meg a vallásod,jobban megértenénk a szüleid reakcióját..jobban tudnánk tanácsot adni....
2009. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem kellene semmilyen formában sem a környezeted tudomására hozni, hogy miben hiszel.

Azt mondják, az iskola olyan, mint a munkahely, bizonyos dolgok nem tartoznak oda, mint téma, amit pl. egy baráti körben (szóval a "klubban") elmesél az ember.

Bocs, de nem egészen hiszem el, hogy csak emiatt váltak meg Tőled a volt isidből, lehet, hogy az öltözködésed miatt, ami már annyira közösségromboló lehetett, ahhoz képest, hogy mostanság már mindent kötelesek a tanárok elviselni a diákoktól - szóval az ő oldalukat is meg tudom érteni...Pedig a sátánizmus tényleg nem a külső megjelenésen múlik,mint ahogy nem minden keresztény hord feszületet, rózsafűzért (nem is illik) magán.

A "nagyszerű" keresztény hit kifejezés pedig kicsit erős volt (ha tényleg szó szerint ezt mondtad), erre mondják, hogy tartsd tiszteletben mások hitnézetét, még ha nehéz is…

De a jelen: 16 éves vagy, még most van kifejlődőben az értékrended, értékítéleted, és most még nagyon érzékenyen reagálsz arra, hogy ki fogad el és ki nem, egyébként nem is foglalkoznál a kérdéssel.

Az, hogy foglalkozol a negatív kritikával, arra utal, hogy még nincs kifejlődve az igazi, valós világképed; még rengeteget fogsz változni, akár e téren is, lehet, hogy felnőtt fejjel meg a muzulmán hitet fogod követni lelkesen.

Végül a kérdés: Hogy fogadtasd el magad?

Ne beszélj a vallásodról magadtól, csak ha kérdeznek, faggatnak, akkor viszont büszkén vállald, hogy Te a másik oldalon állsz, de közben senki vallását ne pocskondiázd, ne járasd le.

Öltözködés: a fekete módit az iskolában is hordd, abban nincs - talán - kivetnivaló, de a különböző "kiegészítőket" inkább válogasd meg a suliban, végülis csak a nap egyik részét töltöd ott.

Sok szerencsét!

2009. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
76%

Hello! Az a baj, hogy az emberek nem igazán kedvelik, sőt néha félnek attól ami ami más, mint amiben ők hisznek. Én is ebben a hitben élek már 2 éve. Az a baj, hogy hajlamosak keverni a sátánizmust és a diabolizmust.

Nekem is sok bajom származott már ebből...de aki igazán kedvel az úgy fogad el amilyen vagy.

2009. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid nem azért nem fogadnak el, mert más a világnézeted, hanem azért, mert a gyerekük vagy.Ez nem olyan kaliberű dolog, mint mikor elképed valaki, hogy:"Jé, a szomszéd meg kendőt hord és mecsetbe jár!"

16 évesen inkább a lázadás dominál egyébként is, nem a sziklaszilárd meggyőződés.

Addig jó, amíg nem fogadnak el, mert ez annak a jele, hogy fontos vagy nekik, törődnek veled;ha rád se hederítenének, az sokkal durvább lenne, akkor meg talán pont azért pedáloznál, hogy megfeleljél nekik...

2009. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
51%
Én úgy gondolom, hogy a szüleidet jobban kéne tisztelned, mint azt a vallást, ami mellett 12 évesen tetted le a voksodat. Azzal, hogy lenéző megjegyzéseket teszel a katolikus hitre, csak az éretlenségedet bizonyítod. Ahhoz pedig, hogy elfogadjanak úgy ahogy vagy, csak annyit kell tenned, hogy őszintén viselkedsz és nem úgy próbálod mások szeretét megszerezni, hogy felhívod magadra ilyen különcködő dolgokkal a figyelmed.
2009. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
28%

Egy újabb zavarodott kislány hölgyeim és uraim. :D


Azért nem fogadnak el, mert aki érettebb fejjel gondolkozik mint te; az tudja hogy ezt ki fogod nőni és jobb dolga is van annál, mint hogy foglalkozzon ezzel az egész szarral még azon felül, hogy dolgozik hogy eltartsa a családját és téged amiért mondjuk hálás lehetnél. Mellesleg képzed el ha a szüleid is sátánisták lenének, neked az milyen lenne? le se szarnának... sőt talán meg sem születtél volna.


Irigylem a problémáidat by the way. :D

2009. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
16%

A kereszténységet a zsidók teremtették ahogy a sátánizmust ugyan ugy ki van dolgozva hogy tömegeket kábítson te is egy vagy a sok közül akik a rendszert építik vakul. Az ép gondolkodás látszatát adja az, hogy másban hiszel pedig ugyan olyan vagy mint aki már eladta a lelkét. Ébredj!

Ha pedig nem akarsz változtatni akkor tarzsd magad a sátánizmus 2. parancsolatához: Ne beszélj a gondjaidról másoknak, hacsak nem vagy biztos, hogy igazán hallani akarják.

A tanító

2009. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy már előttem is írták: ne hangoztrasd főnek fának, mert egyrészt az a megdönthetetlen bizonyítéka hogy csak "menőzöl" vele, másrészt meg akit tényleg érdekel a hited az úgyis ell és meghallgatja hogy miről is szól ez. Aki meg csak fél füllel hallja, az biztos hogy ezentúl a tudatlan fejével úgy néz majd rád, hogy kisnyuszikat belezel ki egy fordított kersezt előtt.

Mellesleg, ne várd hogy elfogadják a vallásod ha tes em fogadod el az övéket (kereszténység).

Legalább kersezténysuliból rúgtak ki?:D

2009. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!