Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miről lehet felismerni hogy...

Miről lehet felismerni hogy valaki zsidó?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy kinézet alapján.Szoval milyen arcuk van általában?Mert ugye a cigókat,meg a négereket nem nehéz felismerni..:)
2010. dec. 17. 19:26
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
42%

1.) A legtöbb zsidónál, zsidó-származásúnál érdektelen, hogy az vagy nem. Épp úgy nem kell ezzel náluk foglalkozni, mint azoknál, kik német, francia olasz, stb. származásúak.

2.) A legtöbb itteni kommentár olyan primitív, idejét múlta, hogy azt hiszem bizonyos zsidó körök emberei írták, hogy hivatkozhassanak ezekre mikor azt állítják, hogy Budapest az antiszemitizmus fővárosa és így árthassanak hazánknak.

3.) az ártalmas zsidókat úgy lehet felismerni, hogy

a.) ha nem értesz velük egyet, akkor, mivel nem tudják érdemben megválaszolni az ellenvetéseidet, kikiáltanak antiszemitának;

b.) ha nem teszed meg azt amire kérnek, azt ordítják rád, hogy azért nem, mert ők zsidók (ez velem megtörtént);

c.) a munkahelyeden egy idő múlva rákérdeznek, hogy nem vagy-e véletlenül zsidó? ha nemmel válaszolsz, eljuttatják a zsidó "főnök" fülébe, hogy azután ezért félreállítsanak;

d.) külföldön úgy állítsák be magukat, hogy ők az egyetlenek, kik meghatározzák, milyen legyen a "tisztességes" politika Magyarországon, mert a többiek vagy fasiszták, vagy kommunisták, és/vagy ami még rosszabb, antiszemiták, kifogásolják, ha a magyar kormány MO érdekében intézkedik és nem a külföldi (legyen az orosz, német, amerikai, stb.) érdekeltségeket segíti abban, hogy hazánkat, népünket kifosszák.

4.) Mindent megtesznek azért, hogy a hagyományos közös zsidó és keresztény értékrendet ellehetetlenítsék, lejárassák, a magyar és keresztény hagyományok híveit régimódinak tartassák, kinevettessék.

5.) Az 1944 oktober 15/6-ai eseményeket "nyilas-puccs"-nak nevezik, pedig Magyarország ezen teljes megszállását, leigázását Berlinben "Panzerfaust" néven tervezték meg, a német SS hajtotta végre és csak azért juttatták Szálasit hatalomra, mert belátták, hogy azoknak, kiket szerettek volna egyáltalán nem volt MO-on támogatottságuk. Nekik pedig egy "magyar"-kormány kellet, kire a disznóságaikat rákenhették. (Ez volt a hivatalos "magyar megoldás" ellentétben a "német megoldás"-sal, mely szerint MO-t egy német "Gau"-nak nyilvánították volna (mint Csehországot) mely esetben nem lehetett volna a zsidók deportálását a magyarok bűnének feltüntetni.

Mindenki, ki azt mondja, hogy az nyilas-puccs volt segít azoknak, kik MO-ról már nem a 7., hanem a 77. bőrt szeretnék lehúzni. (Ld. az amerikai MÁV pert.)


Azt hiszem épp elég ismertetőjelet soroltam fel.

Ebből láthatjuk, hogy nem minden zsidó "Zsidó", hanem csak azok, kik ebből a jelzőből húznak hasznot.

Vannak profi "Zsidók", vannak magyarországi zsidók, vannak zsidó-vallású/származású magyarok.

Ezek közül az elsők a veszélyesek mert a magyarságot, Magyarországot ellenségüknek érzik.

A második kategória magyarnak tartja, érzi magát, de szíve azért Izraelhez húz, Izrael kormányának minden gaztettét megindokolhatónak tartja.

Mindkét kategória rasszista.

A harmadik kategóriába tartoznak valószínűleg a legtöbben.

Ők lehetnek éppen olyan jó magyar hazafiak, mint a katolikus vagy német származásúak.

A tetteikről és azok indítóokairól itéljük meg az embereket, ne mellékes tényekről.

Elég a Zsidózásból, nem kell nekünk a fasiszta, antiszemita jelző, melyet ellenségeink ránk akarnak húzni, hogy ezzel ártsanak nekünk.

2010. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
45%
Inkább nevezzenek antiszemitának, minthogy bármi közöm legyen hozzájuk.
2010. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 zozo86 ***** válasza:
27%
onnan tudod meg hogy csak a pénz a kereskedelem és a karrier jár a fejükben és mindenhol ott vannak nem számít nekik semmi se senki(szeptember 11) vigyázz velük nagyon! igaz 1%-uk rendes de a többség nem
2010. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%
Hogyan jött ki az 1%?
2010. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 KÁELEF ***** válasza:
34%
A zozo 86 nikknek igazsága vagyon! Egyetértek, ez is jellemző rájuk.
2010. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
31%

1. tapasztalat...

2. kb...

3. azt fejezi ki, hogy szinte mindegyikük "olyan"...

2010. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Galahad1 válasza:
0%

Volt bátorságom végig olvasni eszt az egész topikot nos jelen esetben 1 embertől kaptam értelmes választ nekem még ebbe annyi beleszólásom lenne hogy a zsidó akkor is zsidó marad ha más vallást vesz fel mondjuk buthaizmus. a zsidók álltalában keresztény emberekkel hállnak házasodnak de hogy a kérdező is kapjon némi választ. a zsidót külsöre úgy ismered fel kicsit (minimálisan) be van esve az alsó és a felső ajak részen a szálya amit mint elöbb is irták hogy abból is könnyen felismered hogy sosem ért egyet veled mert magyar vagy vagy valami más ideológiát nézel.

zsidó embereknek nem feltétlenül nagy a szemük de a pipilájukhoz képest igen legtöbb esetben göndör haj vagy legalábbis nem egyenes (speciálisan én még nem találkoztam egyene s hajú zsidóval)és a bőrszint mivel keresztényekkel párosodnak talán az oroszokéhoz tudom hasonlítani de mégse annyira fehér magyar és orosz köszti árnyalat. a valláshű zsidókat vagyis okkult zsidókat egyszerű felismerni

Ferfi: kalap vagy kipa köndör haj és pajesz fekete ruh. főbb jellemző természetesen.

Nőknél: szoknya vagy nadrád szintén fekete kipa nem feltétlen de aszt nem tudom pontosan göndör haj általában barna vagy fekete színben ennyit tudtam hírtelen össze irni ha valamit kihagytam volna elnézést kérek remélem tudtam segíteni de amugy igen szinte lehetetlen megkülönböztetni nekem ezek a tapasztalatim vannak.

2012. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ezt találtam a témában : [link]


Találtam tipikus zsidó pofákat de sok átlagos kinézettel van!Szinte bárki lehet akkor zsidó.


Az a göndör haj mondjuk még elmén de akkor akinek göndör a haja az mind zsidó?

Azt hiszem ezt nem lehet,csak így kinézetre kiszúrni.De talán egy biztos van aki a jobbikban van azok közt nincs ?!vagy mégis?

2013. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szegedi Csanáddal valahogy úgy volt.
2013. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!