Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen végzettség kell egy...

Milyen végzettség kell egy apácának?

Figyelt kérdés
???
2011. jan. 4. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
hittudományi főiskola?
2011. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen, szüzesség sem kell.


Ellenben hittan az elég sok. Vagyis ismerd a vallást, és gyakorold is. (Tehát végig kellett hogy menj a templomi lépcsőkön, elsőáldozás és társai).


Meg persze elkötelezettség. Ebből a legtöbb. Az apácaság hírből sem abból áll, hogy csak ténfereg az ember, aztán elvan. Rengeteg nagyon sokat segítenek, ott, ahová épeszű ember be se tenné a lábát. Afrikában nagyon sokat segítenek, és nagyon sokat halálra erőszakolnak, vagy meghalnak betegségekben, miközben könyökig gennyben próbálják ápolni a haldoklókat...

2011. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ne rémisztgesd szegényt, itt nálunk max kórházakat, árvaházakat látogatnak,adományokat gyűjtenek, osztanak. Dolgozni nyilván kell, a kolostorban is, de tanulásra is van lehetőség.Nem kötelező elhagyni az országot, csak vállalható.
2011. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nora taylor ***** válasza:
100%

Szia!

Szia!


Nem kell hozzá végzettség, csak elhivatottság. Ha gondolod szívesen beszélgetek veled erről a témáról, de talán jobb volna privát e-mailban, írjál nekem nyugodtan. Én nemrég lettem apáca és szívesen adok tanácsot, szívesen segítek neked.

2011. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó,egy ideje komolyan fontolgatom, hogy apáca legyek,de nem nagyon tudok hol utánanézni.

Én is írhatnék neked privátban?

Egyébként hány éves kortól lehet valaki apáca?

Én 17 vagyok.

2012. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Utolsónak: talán itt még nem nézelődtél, sok-sok információt rejt [link]


Amúgy 18 év a korhatár, azaz nagykorúság.


Ha gondolod, és nincs más segítséged, nekem is írhatsz privátot, habár nem biztos, hogy rögtön tudok válaszolni.

2012. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nora taylor ***** válasza:
Bocsánat, ritkán járok itt, mint az látszik. Természetesen írhatsz nekem. Bár látom már kaptál hasznos segítséget, de ha van bármilyen kérdésed, és tudok szívesen válaszolok.
2012. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!