Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit kell tenni mindennap...

Mit kell tenni mindennap azért, hogy megmaradjak abban a különleges tiszta állapotban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
"abban a különleges tiszta állapotban" - kifejtenéd bővebben?
2011. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Arra a tiszta állapotra gondolok arra a relaxált megtisztult ságra amit akkor érez az ember miután elmondott egy rózsafűzért.Hogy tudnák benne maradni ebben az állapotban?

Hogy tudom megtartani ebben a kisértésektől nyüzsgő világban ezt a nagyszerű kiáltani tudnék az örömtől érzést.

2011. jan. 6. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:

A Bibliában is megvan írva ez a tanács...

Imádkozz szüntelenül!


Nem csak az számít imának, ha verbálisan kimondod a szavakat, hanem a mentális ima is éppolyan erejű. Így Szüntelen reá gondolva, azáltal, hogy magadban imádkozol (és nem is kell hozzá ekkor a füzér), egyhegyűen reá gondolva, így nem hanyagolod el teendőidet sem, mégis képes vagy megmaradni Abban az állapotban.

Ne keseredj el, ha ez nem megy azonnal. Légy türelemmel, és végezd ezt hittel, állhatatosan. Meglesz a hatása.


27/L

2011. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlat teszi az embert! Soha ne tegy rosszat, es mindig arra torekedj, hogy ne eliteld a kornyezetedet, hanem egyutterzessel gondolsz Rajuk, s ott ahol tudsz segitesz pl.

Amikor imadkozol, akkor az ember tarsaidert is imadkozz, ne csak onmagadert.

2011. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd el ezt az imát, szeress nagyon mindenkit, ellenségeidet is, másokért élj.:

"Jézusom! Sok-mindent megpróbáltam már életemben nélküled, sok-mindent megpróbáltam már Veled, s nem találtam meg szívem nyugalmát, s nem tapasztalhattam meg, hogy körülményeimnek is Istene vagy. És most Te arra szólítasz fel, hogy ne nélküled, ne Veled hanem ÉRTED gondoljam, szóljam, cselekedjem, amit gondolok, szólok és cselekszem. TEÉRETTED! Így válsz számomra olyan orvossággá, mely már rövid távon érezteti hatását. Köszönöm, hogy erre kérsz. Köszönöm, hogy Irántad való bizalomra akarod építeni kapcsolatunkat. Irántad való bizalomra és nem gondjaimra. Eddig gondjaimra akartam építeni, vagyis ezekkel való foglalkozásom töltötte ki időmet. E helyébe akarom tenni a Beléd vetett bizalmamat. Te ekkor átvállalod gondjaimat. Megvilágosítod számomra, hogy nem lehet gondom, ha van, mert van GONDVISELŐM! Gondviselőmmé válsz, ha én gondviselőddé leszek. És én ezt vállalni akarom. Annak vagyok gondviselője, akiért gondolkodom, szólok és cselekszem, tehát akiért élek. Hogy Te valóban értem élj, tehát gondviselőm, ennek az az egyetlen feltétele, hogy érted tegyem, amit naponta úgyis tennem kell. - Uram! Nagyon keveset kérsz tőlem. Minden nap úgyis tennem kell azt, amit teszek. Mától kezdve csak az a feladatom, hogy ezt egy benső lelki döntés következtében Érted tegyem. Nem akarod, hogy mást tegyek, csak azt, hogy amit teszek, azt Érted tegyem. - Uram! Elfogadlak GONDVISELŐMNEK azáltal, hogy felvállalom a Te gondviselésedet. Ezt valamikor így fogalmaztad meg: " vegyétek magatokra az Én igámat, és. nyugalmat találtok lelketeknek." Ezt akarom, ezt vállalom, erre kérem Lelked áldását. Ámen!"

2011. jan. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jók vagytok köszönöm!
2011. jan. 9. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!