Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az antikrisztus látható...

Az antikrisztus látható formában jelenik majd meg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 13:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A mai napokban akkor kifejezetten izgulhatunk, mert


1Jn 4,3 És valamely lélek nem vallja Jézust testben megjelent Krisztusnak, nincsen az Istentől: és az az antikrisztus lelke, amelyről hallottátok, hogy eljő; és most e világban van már.


Sok már a hitető, rengeteg vallás alakul, a krisnától kezdve, az indiai, a buddhista, a zen, a horoszkópimádó, a természetimádó auralátó stb. Ezek javarészt nem ismerik el Jézust, tehát nem az Istentől vannak. És a zsidókra sem nagyon igaz és az iszlám sem Istentől van, mert Jézust nem ismerik el a Krisztusnak. Szegény iszlámosok olvassák-e János evangéliumát?

Elég durva dolgok, ha belegondol az ember. És ez mostanában egyre nagyobb méreteket ölt.


És ha belegondolunk a rengeteg antikrisztusba, akik 100 éven belül megjelentek, csak a legnevezetesebbek: Sztálin, Lenin, Hitler. Imádta őket a tömeg. "sok antikrisztus támadt; ahonnan tudjuk, hogy itt az utolsó óra." És szerintem ők láthatóak voltak, ha minden igaz.


Lehet, van is okunk a félelemre...

2011. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanolyan ember lesz, mint mi.
2011. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

15:49:

Némiképp ellentmondásos dolgokat írtál.

Például Sztálin keresztény volt, Hitler szintén.


"És valamely lélek nem vallja Jézust testben megjelent Krisztusnak, nincsen az Istentől: és az az Antikrisztus lelke, amelyről hallottátok, hogy eljő; és most e világban van már. "

Tehát minden ateista az Antikrisztus.

2011. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Előző:


Milyen keresztény az ilyen, aki emberek millióit ölte meg. Lehet csak megkeresztelték, de Istenben nem hitt. Szocializmus = anyagi világban való hit.

Hitler miért lett öngyílkos, az öngyílkosság is Istennek nem tetsző cselekedet. Azért nem félt Istennel találkozni, mert nem félt tőle, azt gondolta nincs, pedig lett volna félnivalója.

2011. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Tökéletesen eggyetértek! :)
2011. márc. 5. 13:40
 26/29 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én hiszek "egyfajta" Istenben. De azt sehogy nem tudom elképzelni hogy Isten megbünteti a gonoszakat és megjutalmazza a jókat.
2011. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Te hogy a francba vagy 77%-os?

Am amit mondtál kicsit hülyeség bocsi!

2011. márc. 6. 09:51
 28/29 anonim ***** válasza:
Lehet találgatni,ki lesz és hogyan ismerhető fel az antikrisztus,de sokkal fontosabb,hogy az igazi Krisztust megismerd. Ha őt követed, nem kell tartanod sem az antikrisztustól, sem mástól.
2011. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hogy lehet hülyeség az amiben hiszek vagy nem hiszek? Legfeljebb értelmetlen de hülyeség az nem, hiszen hitről beszélünk. Megjegyzem én Istenben hiszek nem az egyházban/ a pápában vagy a bibliában.

Mellesleg szerintem az emberek többsége (remélem a többsége) nem a pontozás miatt jár ide...

2011. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!