Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a szcientológia?

Mi a szcientológia?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Egy "vallás" de kb ezt sohasem mondják róla amit I. Ron Hubbard sci-fi iró talált ki, erre nincs jobb szó. Aki mellesleg pár évvel a vallás feltalálása elött azt mondta: Ha nagyon gazdag akarnék lenni kitalálnék egy vallást. A szcientológusok szerint pl. az emberi rosszkedvet/rossz érzelmeket a thetánok okozzák, amik kivégzett idegenek lekei... Van is egy szerkezeteük ami méri hány thetán van benned, ha sok akkor megpróbálnak beszervezni
2009. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
elözö vagyok, bocsánat az L. Ron Hubbard. További információt a szcientológiáról itt találsz : [link]
2009. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
oriasi manipulativ Baromsag, ha nincs mit apenzeddel csinalj allj kozelyuk!
2009. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
előzőnél a pont.
2009. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nem én akarok belépni hanem a barátnőmet fűzi egy csapat azaz már befűzték és a barátnőm nem érti hogy miért fújok az egészre, de igazából én sem tudok róla sokat csak h vmi szekta féle dolog amiből jó nem sülhet ki...
2009. dec. 1. 19:20
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy mondod, szekta. Próbálj meg mindent, amit csak lehet, hogy megmentsd a barátnőd tőlük.

Nézzétek meg ezt a filmet, hátha segít, lehet hogy le lehetne valahonnan egészben is szedni, de szerintem így is meg lehet nézni:

http://www.youtube.com/watch?v=FXTv_1Rn5ew

2009. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
huhh ember hagyd ott a csajt is :S Olyan ez mint vmi zombis film :D De ha jól néz ki a csaj akkor játszd el h te is zombi vagy :DD
2009. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok én is és nem leszbi...:D de azért köszi a jótanácsokat...már csak azt kéne megtudnom h mivel tudom észretéríteni hogy elhiggye végre h az a nagyon jó munkahely amit annak hisz valójában egy tagbeszervezés és h nagyon le fogják húzni...nem csak pénzügyileg...:S
2009. dec. 3. 19:46
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

jééézus mennyi mennyi hülyeség...

nemrég találtam ezt a kérdést, és már értem, miért is nem foglalkozunk a negatív kritikákkal...

Thetán mint kivégzett emberek lelkei? Mi van? Biztos a hülye wikipediáról szedtétek ezt a marhaságot.


Nem értem miért kell mindent lehurrogni. Ez az egyetlen olyan vallás, ami nem mondja meg neked az igazad, hanem elfogadja a saját igazadat! Megtanít rendesen túlélni, és igen, ára van a dolgoknak, de érdekes módon BEVÁLIK!


Tiszteld mások vallásos hitét. Ez az egyik tételmondata, és nem értem, ezt mások miért nem tudják elolvasni, megérteni. Mindenkinek saját igaza van.


Kérdésre rendesen válaszolva:

A Szcientológia egy vallásos FILOZÓFIA, amit valóban egy L. Ron Hubbard nevű ember alkotott meg, aki igen, valóban írt sci-fi regényeket. Mert ÍRÓ volt, és szeretett kalandozni a képzelet szárnyán.

A Szcientológia a túlélés tudománya. Nem csak a túlélésé, hanem a túlélés egy emberként, egy működőképes világban. Az élet minőségének javítását kínálja mindenki, ismétlem mindenki számára. Persze vannak, akik nem fogadják el ezt, őket sem tartjuk rablánc alatt, bármennyire is szeretné a média ezt elhitetni rólunk.


Ja, és nem, a méhlepényt nem esszük meg. Csak vannak újságírok, akik a viccet nem ismerik, de hát ez van :)


Több szót nem írok, mert úgy is csak lefognak szavazni :P hát hajrá!

2010. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
57%

hát ez tényleg kemény. Tudjátok ez a baj a felelőtlen internetezőkkel, hogy beírogatnak baromságokat és nem vállalják a felelősséget érte. A monitor mögül nagy száj karate maister, akik verik a billentyűket. Merthát nevet nem adunk meg... nehogymár.. valaki lássa, hogy kik vagyunk...


csatlakoznék az előttem szólóhoz. Ezzel a vallással vagy tudománnyal az ég világon semmi gond nincsen tiszta mint a 8 éves szűz lány. Akárki próbálta megtámadni vagy megszivatni a történelem során érdekes módon sosem sikerült semminek, mert nincsen benne semmi etikátlan.


és egy jó tanács. ha valaki adatokat akar gyűjteni akkor a forráshoz forduljon.


ez esetben a forrás

www.scientology.org vagy

www.szcientologia.org.hu

2010. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!