Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Református anyukák/apukák! Ti...

Református anyukák/apukák! Ti szoktátok vinni a babátokat Istentiszteletre? Illetve kisgyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Hogy bírják? Nem nyűgösködnek? Én szeretném majd vinni a bébikémet :)

Köszönöm a válaszokat :)

23/N


2011. márc. 17. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Remélem nem gond, ha csak exreformátusként válaszolok. Én a nagyobbik fiamnál elkövettem azt a hibát, hogy kisgyermekként nem vittem, így tizenévesen már nem igazán van türelme végigülni az Istentiszteletet.


A kisebbik gyermekemet már kétéves kora óta rendszeresen viszem, és teljesen jól bírja, nemrég múlt el három, és nem csak az Istentiszteletet, de bármilyen alkalmat türelmesen végig tud ülni. Ez nagyrészt szoktatás és kisebb részt természet kérdése is.


Üdv. Péter

2011. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Ebből is látszik, hogy gyerekként kell elkezdeni az agymosást, mert később már nem lesz rá fogékony.
2011. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Péter! Köszönöm a válaszod!


A másik kommentező véleményét nem is méltatnám válaszra.


üdv. :)

2011. márc. 17. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
"szemeid, már mint embriót is láttak engem" írja a zsoltáros. persze, ő nem református volt, hanem a Teremtő Istent a nevén szólította. pl zsoltárok 83:19
2011. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!