Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miket hagyott ránk Jézus...

Miket hagyott ránk Jézus örökségül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 09:09
 1/3 pelgrim ***** válasza:
0%

Egy nagyszerű tanítást és az eszközöket, melyek segítségével fejleszthetjük személytelen öntudatunkat, felemelhetjük arra a színvonalra ahol végbemehet az, amit az evangélium színeváltozásnak nevez. Melynek alkalmával Ő megkapta a biztonságot, hogy bármi is történik vele Ő tovább fog élni.


Melynek alkalmával mi is megkaphatjuk, ugyanazt a biztonságot. Azt, hogy ha nem akarjuk nem kell elszenvednünk a halált, sem másféle szenvedést vagy nyomorúságot. Azt hogy testünk örök ifjúságának örvendhetünk.


Röviden azt a lehetőséget, hogy a jelen életünkben elérjük a tudatnak azt az állapotát, amit a vallások a Mennyek országának neveznek.

2011. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A keresztet.
2011. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Jézus így búcsúzott a tanítványoktól: "Ama vígasztaló pedig, a Szentlélek, akit az én nevemben küld az Atya, az mindenre megtanít majd titeket, és eszetekbe juttatja mindazokat, amiket mondottam néktek. Békességet hagyok nektek, az én békességemet adom nektek: nem úgy adom én nektek, amint a világ adja. Ne nyugtalankodjék a ti szívetek, se ne féljen...Elmenvén azért, tegyetek tanítványokká minden népeket, megkeresztelve őket az Atyának, a Fiúnak és a Szent Léleknek nevében, tanítva őket, hogy megtartsák mindazt, amit én parancsoltam nektek: és íme én ti veletek vagyok minden napon a világ végezetéig."


Röviden összefoglalva: Szentlelket, békességet és feladatot.


Üdv. Péter

2011. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!