Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Segít e a Gazdasági Válság...

Segít e a Gazdasági Válság közelebb kerülni Istenhez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha közelebb akarsz kerülni hozzá akkor segít.
2009. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha éhen halsz. :D

Ezt a hülye kérdést. Jót röhögtem. :)

2009. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Tuti kamukérdés, de okozott egy vicces pillanatot :D
2009. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak nem jelenti a világ végét....:D
2009. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, de azt jó lenne tudnod, hogy a középfok jele a bb, és az eb előtt csak egy l van.

közel, közelebb

és legközelebb, remélem már jól írod TE is.

2009. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze!


Hiszen valójában válság sincs (mivel csak kitalálták, és terjesztik a rémhírt, és csak pár bankárnak a módszere ez a pénzszerzésre), így isten sincs.


Majd ha lesz válság, lesz isten is. :))

2009. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze, hátha lepottyant neked 200 forintot, aminek a felét küldheted is az APEHnak, mert adózni kell utána :D
2009. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg komolytalan kérdés, de azért válaszolok. Ez a válasz valószínűleg sokaknak nem fog tetszeni...

Szerintem bármi segíthet közelebb kerülni Istenhez. A Biblia alapján a csapások egyik fő oka először mindig egy figyelmeztetés a megtérésre, vagy válasz a hitetlenségre (vagyis amikor a figyelmeztetés nem hozza meg a gyümölcsét). A Jelenések könyve szerint lesz egy hatalmas gazdasági válság, valószínűleg, nagyobb, mint a mostani, vagy ha ez tényleg "kamu", ahogy előttem írták, akkor egy igazi. :)

Valamelyik nap gondolkodtam ezen, igazából sok embernek csak nagy veszteségek segítenek elfordulni a világ dolgaitól (vagyis a bálványaiktól). Elkerülhetetlen és logikus lépés Isten szempontjából, ha komolyan vesszük a búza és konkoly szétválogatásáról szóló próféciát.

Nem akarom ráerőltetni senkire, de a hívők így gondolják. Aki nem hisz ebben, ne foglalkozzon vele. Esetleg azért nem árt nyitottabb szemmel járni, főleg, ha a másik irányból a tolerancia világában élünk, és minden "másság" elfogadható. Akkor bizony ez is, nem?

2009. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

03-01 16:52-es!

mondj valami egyéb magyarázatot a világ keletkezésére!-szólok, hogy a tudósok sem tudnak semmi biztosat kitalálni...ennek az oka egyszerű:nincs más lehetőség.

amúgy az, hogy válság van, az önmagában ehhez (a kérdésre válaszolva) semmit nem tesz, nem is vesz el, márminthogy ettől önmagában nem fognak sem közeledni az emberek, sem távolodni, szerintem... ahhoz, hogy valaki közelebb kerüljön Istenhez, ahhoz valaminek úgy kell őt érintenie, vagy megfognia... Tudom is én, meghal az annya, és ezt nem tudja feldolgozni, vagy csak szimplán elgondolkodik valamin, vagy hallott valamit, de az,hogy válság van, szerintem semmit nem tesz igazából

2009. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze ! A sz.rban az ember mindig imádkozik meg Istent emlegeti.

De jobban szeretem amikor a jólétben "beszélgethetek "Vele.

Szelávi.... :-(

2010. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!