Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » KI tartja meg a 47 napos...

KI tartja meg a 47 napos nagyböjtött?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos, hogy nem. Azt se tudom, hogy igazából mi az és mikor van, de nem is érdekel.
2009. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a nagyböjt 40 napos, a vasárnapok nem számítanak bele
2009. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne írd 3 t-vel, mert attól csak hosszabb lesz.

Válasz: Az igazi ortodox hívők.

2009. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a böjt 47 nap mivel a vasárnapokat is böjtölni kell olyan nincs hogy azt kihagyod akkor gyenge vagy vagy végig böjtölsz vagy nem!
2009. márc. 1. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat,de a kérdezőnek nincs igaza!! 40 napos a böjt,mivel a vasárnapok nem számítanak bele! Hidd el,megkérdeztem a papunktól! :)
2009. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az a templomi Böjtöt tartja itt Istennnek kell felajánlani a böjtött nem az embernek hidd el mit érek vele ha 6 napoig nem eszek 7 nao meg jóllakok:S hiábavalóság aki tartja vonja meg magától teljesen az Úr neéjért
2009. márc. 2. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a böjt csak 40 nap ! A maradék hetet, a vasárnapokat is Istennek kell ajánlani, csak nem mint böjti napokat, hanem mint az öröm napjait ! Csak nem sértenéd meg Istent azzal, hogy az Ő napján böjtölsz?

Ahelyett, hogy örülnél Vele? ( Nyelvtanban a tárgy jele magánhangzó után egy T, nem pedig TT ! tehát:böjtöt!!)

Ha meg kötözködni akarsz , legalább a valláskritikában tedd!

2009. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2009. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!