Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen gyakran Imádkoztok?

Milyen gyakran Imádkoztok?

Figyelt kérdés
Istennel való beszélgetés az ima ezt saját szavainkal is összefogallhatjuk ti mien gyakran teszitek? az ima nélkülözhetetlen ahoz hogy szeretni tugy
2009. márc. 1. 20:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktam imádkozni, de ettől függetlenül tudok szeretni.
2009. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Konkrétan soha. És énis tudok szeretni, erre varrj gombot!
2009. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
74%
2. vagyok. Ne beszélgess Istennel, hanem kérdd meg, hogy tanítson meg írni!
2009. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%

Ha az elmúlt életemet nézem, úgy egyszer sem imádkoztam még. És szerintem ezután sem fogok, mivel nem találtam még olyan lényt, amely megérdemelné.

Mégis siekrült szeretnem. Gondolom jól meg is lep téged, hogy nem csak a fanatikus hívek tudnak szeretni, mégha ezt a látszatot szeretnéd is kelteni. :)


Egyébként meg, ha már kérdést teszel fel, próbálj helyesen írni. Akkor talán komolyabban is vesznek majd. :)

2009. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
20:27! Ez jó volt! ;)
2009. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
81%
Minden este
2009. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Én mindeneste imádkozok. De szerintem az ima nem nélkülözhetetlen ahhoz, hogy valaki szeretni tudjon. Miért lenne ez feltétele? A barátom nem imádkozik, mégis szeret. Apukám nem imádkozik, mégis szereti anyukámat 31 éve. Ne gondold azt, hgoy te jobb vagy csak azért, mert imádkozol. Ha így gondolod, akkor forgasd egy kicsit a Bibliát. Olyan dolgokat fogsz találni benne, hogy magad lepődsz majd meg.
2009. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
minden este
2009. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%
Csak ha nagyon muszáj,évente 1-2x,meg ha nagyon szeretném hogy valami teljesüljön.De enélkül is tudok szeretni ,nem kell hozzá ima:)
2009. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Soha, mert ateista vagyok. És képzeld boldogan élek. Szeretek és szeretnek. A mamám olyan vallásos tíus, minden este imádkozik és vasárnaponként jár templomba. Sokkaltöbb baja van, mint akárkinek. Szóval én mindenféle imádkozás nélük is nagyon jól megvagyok. Egyébként, igen, nem ártana egy nyelvtankönyv.
2009. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!