Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Titeket nem szokott zavarni,...

Titeket nem szokott zavarni, hogy a vallás kategóriánál minden vallás egyben van?

Figyelt kérdés
Teszem fel, én katolikus vagyok, felteszek egy kérdést, de aki válaszol a kérdésre, az meg esetleg református, lutheránus vagy Jehova Tanúja, és akkor a hitemnek nem megfelelő a válasz.Komolyan idegesít, amikor az ateistáknak a válaszait kell olvassam. Miért nem lehetne elkülöníteni a vallásokat?
2011. ápr. 14. 18:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó válaszoló, mert ha én felteszek valami kérdést, akkor zavarni szokott, hogy erre a másik vallása szerint válaszol helyesen, és nem lehetek benne biztos, hogy ez a katolikusoknál is így van
2011. ápr. 17. 13:32
 12/18 anonim ***** válasza:

ezt megértem,mondjuk van egy jópár vallás,ezeket mind elkülöníteni....

sztem annyit tehetsz,írd oda,hogy csak katólikusok válaszát várod,mert fontos,hogy pontos választ kapj a kérdésedre.

2011. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kedves Kérdezőnek, mert pl. ha valaki szeretne megtudni egy gyónással kapcsolatos dolgot, akkor a megkapott 10 válaszból kb 7-8 biztos hogy valami katolikusellenes megnyilvánulás, hogy milyen fölösleges a gyónás meg stb.


Én egyszer egy Máriával kapcsolatos kérdést tettem fel, hiába kiírtam, hogy katolikusok válaszoljanak, kaptam mindenfélét, hogy bálványimádás meg nemis tudom.


Az engem is nagyon idegesít, amikor az egyik nagyokos bemásol egy 3 oldalas szöveget a despotiumból, mert önálló mondatok megformálására képtelen szegényke.

2011. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
engem az zavar különösképpen, hogy az ateisták nemritkán beszólnak.
2011. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"engem az zavar különösképpen, hogy az ateisták nemritkán beszólnak."


Ha ez zavar téged, vagyis kételyt ébreszt a vallásodban egy ateista beszólás, az azt jelenti, hogy nem elég erős a hited és van még benned kételkedés és szabad gondolkodás szikrája a birkaizmus mellett.

2011. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az Internetnek az a tulajdonsága, hogy bárki bármilyen oldalra/fórumra betévedhet, ha csak nem zárt fórum, ahova csak mondjuk jelszóval lehet belépni, stb. Ezért a bunkó, beszólogatós embereket nem lehet kivédeni. Egyszerűen meg kell szokni, hogy az Internet ilyen, hogy bárki bárhova betévedhet, és írhat bárki bárhova mindenféle hülyeséget.

A Kérdező problémájára az lehet a megoldás, ha keres egy katolikus fórumot, ahol a moderátorok is figyelnek arra, hogy kik, és miket írogatnak oda, és ott teszi fel a kérdéseit.

Üdv: Anna

2011. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igazság csak egy van, az ahogyan a dolgok valójában vannak. Nem hiszek abban, hogy lenne külön katolikus, református, mormon, iszlám, hindu "igazság". A jelzővel ellátott igazság az már nem igazság. Az a jó, ha sokan hozzászólnak, minél többféle oldalról, mert akkor látunk igazán jól egy szobrot, legalább két szemmel (térben) nézzük, de még jobb, ha körül is járjuk közben.
2011. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
10:21 nem ez a gond, szimplán zavar. meg azt, h beírjáh h nincs Isten, mikor én 100%osan meg vagyok győződve, h van. és azzal kell eltöltsem az időt, h magyarázgassam nekik miért, mert nyílván arra a magyarázatra várnak, hogy magyarázzuk el nekik, hogy van, vagy h miért hisszük azt, hogy van :) de ez részben tény is, amire rá kell jönni, s kell hozzá hit
2011. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!