Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Prófécia álomban? Ez akkor...

Prófécia álomban? Ez akkor mi? Nektek volt ilyen élményetek? Vagy az elragadtatásról?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,h egy kinaival fekszünk egymás melett és simogattuk egymást. Akkor ismerkedtem egy kinaival, aki ráadásul helyes is. Elötte szakitottam a barátommal ( ideje volt )


elötte is megismertem egy kinait , akk is szakitásra áltunk.


Álomban is megkaptam , h kinába kell mennem és igében is.


2011. ápr. 23. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha azt "kapod meg igében", hogy öld meg anyádat, akkor megölöd?


Az ilyeneknek intézetben a helyük...

2011. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek a zsárgák már arra a szintre jutottak, hogy incepciót ültetnek el a madzsar lányok fejébe, így csalván el őket... Elképesztő
2011. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úristen ennyire elszaporodtak, hogy már a magyar nőket is elviszik? Félelmetes!
2011. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek véletlen egybeesések szerintem. Isten nem így szól ha ilyen fontos ügyről van szó, azt a Szent Lélek is munkálná benned, és éreznéd, égetne a dolog, hogy neked ezt kell tenned. Így inkább azt mondanám, h félre vagy vezetve, de te tudod!
2011. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm a válaszod.
2011. ápr. 23. 23:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,hogy Istentől jött és ha úgy érzed Isten azt akarja,hogy menj Kínába akkor MENJ! Ha nem vagy biztos benne,akkor kérj Istentől jelet,hogy mutassa meg,hogy mi az Ő akarata,ha az,hogy ne menj akkor el ne menj :)
2011. ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérj további megerősítést (jelet), hogy eldönthesd, Istentől származik-e ez a sugalmazás.
2011. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!