Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a Jézus...

Mi a véleményetek a Jézus Krisztus szupersztárról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett! :)
2011. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ateistaként is azt mondom, hogy zseniális. A zenék hangulata tökéletesen illik az adott jelenethez, és teljesen máshogy jön át a történet, mint a Bibliából. Amikor azt olvastam kíváncsiságból, egyik szereplő sem volt szimpatikus, de a musical mind Júdást, mind Jézust olyan szemszögből mutatja be, hogy sokkal közelebb érzi magához a történetet a néző, még ha nem is hisz benne. Szerintem nagyon jó musical, film.
2011. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár egy kis kiegészítésként mondom, hogy a film gyakorlatilag a keresztre feszítésnél ér véget, tehát a bibliai feltámadással már nem foglalkozik, talán ez is az, amiért a történet lényege átjött ateistaként is, nem olyan "elszállt" (már elnézést a kifejezésért), mint pl. a Biblia.
2011. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon jó szerintem is, de a Brian élete se kutya.
2011. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kétségtelen érdeme, hogy a fiatalok számára igyekezett közel hozni a bibliai passiótörténetet. Természetesen sok hiba van benne, hiszen nem volt célja pontosan rekonstruálni a történetet, de a mondanivalója nagyon jó, és vannak benne nagyon szép részek is, akár filmként, akár musicalként tekintjük. Egy abszulút hitetlen számára indulásnak jó, ha felébreszti a kiváncsiságát és továbblép...


Üdv. Péter

2011. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!