Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok, Isten megengedi...

Mit gondoltok, Isten megengedi majd Krisztus ezeréves királysága alatt az űrutazást?

Figyelt kérdés

Mármint én elég nagy távolságokra is gondolok, nem csak a Holdig vagy a Naprendszeren belül... fog vajon az űrkutatás bármilyen szerepet játszani abban az időszakban?

Leginkább olyanok válaszai érdekelnének, akik hisznek abban, hogy Krisztus valóságosan uralkodni fog ezer évig!


2011. okt. 5. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Azután láttam, mikor a hatodik pecsétet felnyitotta, és nagy földindulás lett, és a Nap fekete lett mint a szőrzsák, és a Hold egészen olyan lett, mint a vér;

És az ég csillagai a földre hullottak, amiképen a fügefa hullajtja éretlen gyümölcseit, mikor nagy szél rázza.

És az ég eltakarodik, mint mikor a papírtekercset összegöngyölítik; és minden hegy és sziget helyéből elmozdíttatik..."


Milyen űrutazásra gondolsz? A fegöngyölt semmivé lett égen belűl hová?


Aztán mivel? Kőolajból nyert hidrogénnel? Vagy beülsz az űrhajóba, Krisztus fúj egyet, és repülsz? Érted te azt hogy mi a megváltás? Mi az ember bűne, mennyire nincs abból szabadulás, és Isten mit tett az emberért?


Ping-pongozni nem akarsz?:)))


Remélem nem bántottalak meg...

2011. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem és tapasztalom az életemben, mit jelent a megváltás.

Azt is tudom, mi az ember bűne, és azt is, hogy VAN belőle szabadulás: az Úr Jézus Krisztus által.


És azt is tudom, hogy Istennek minden lehetséges.


És igen, pingpongozni is szeretnék majd, elvégre lesz rá időm. :)

2011. okt. 5. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Szerintem abban az időben majd az emberek sokkal szegényebbek lesznek mint most és a technológiai fejlettségi szint nagyon le fog esni. De ez senkit se fog zavarni mert szeretet lesz majd a világi tobzódások helyett és az embereknek nem fog majd hiányozni se a mozi, se az autó, se az űrutazás.

2011. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ímé, új egeket és új földet teremtek, és a régiek ingyen sem emlittetnek, még csak észbe sem jutnak;

Hanem örüljetek és örvendjetek azoknak mindörökké, a melyeket én teremtek; mert ímé, Jeruzsálemet vígassággá teremtem, és az ő népét örömmé.

És vígadok Jeruzsálem fölött, és örvendek népem fölött, és nem hallatik többé abban siralomnak és kiáltásnak szava!

Nem lesz ott többé csupán néhány napot ért gyermek, sem vén ember, a ki napjait be nem töltötte volna, mert az ifjú száz esztendős korában hal meg és a bűnös száz esztendős korában átkoztatik meg.

Házakat építnek és bennök lakoznak, és szőlőket plántálnak és eszik azok gyümölcsét.

Nem úgy építnek, hogy más lakjék benne; nem úgy plántálnak, hogy más egye a gyümölcsöt, mert mint a fáké, oly hosszú lesz népem élete, és kezeik munkáját elhasználják választottaim.

Nem fáradnak hiába, nem nemzenek a korai halálnak, mivel az Úr áldottainak magva ők, és ivadékaik velök megmaradnak.

És mielőtt kiáltanának, én felelek, ők még beszélnek, és én már meghallgattam.

A farkas és bárány együtt legelnek, az oroszlán, mint az ökör, szalmát eszik, és a kígyónak por lesz az ő kenyere. Nem ártanak és nem pusztítnak sehol szentségemnek hegyén; így szól az Úr." Ézs 65

2011. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
,, mert akkor majd veluk lakozom, es semmi jot nem tartok vissza toluk!"
2011. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!