Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Fekete öltönyösök (akik az...

A Fekete öltönyösök (akik az UFO beszámolók szemtanúit, és érintettjeit látogatják meg) valójábán a Sátán szolgái?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 11:51
1 2
 1/20 anonim válasza:
0%

Te hülye!


A fekete öltönyösök (avagy a sötét zsaruk) a kormány egy titkos szervezeténél dolgoznak akiknek az a feladata ,hogy figyelemmel kísérjék a földönkívüliek aktivitását bolygónkon.


Azt hittem, hogy ez hozzátartozik az alapműveltséghez

2011. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem.. Az a Men In Black. Túl sok szkifit nézel.
2011. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom kik ők nyilván, és a tevékenységükről is tudok, csak keresztények szemszögére vagyok kíváncsi.
2011. máj. 7. 12:02
 4/20 A kérdező kommentje:
Valamelyik kérdező linkelt be egy oldalt, ahol keresztény filmek is találhatók, és ott volt egy film, az Azonosítatlan, ahol a földönkivüli elrablásokat, és tevékenységet a Sátán eszközének tulajdonítják, ami elég abszurd, legalábbis gondolkodó, racionális emberek számára..Tehát vélemények kedves keresztények??
2011. máj. 7. 12:05
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, de az ilyen szintű ostobaság már fáj. Komolyan annyira buta vagy, hogy mindent elhiszel, amit a "keresztény" címszó alatt mondanak, vagy mutatnak valami idétlen videóban? Egyre több ilyen szintű kérdést látok, és már komolyan nem tudok mit szólni. Egyre több embernek mennek el otthonról..
2011. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ki a fas..om mondta, hogy elhiszem, csak a keresztények szemszögéből akarom megtudni, hogy amit nem értenek, vagy nincs benne a Bibliában, azt miért egy Bibliai dologgal( vagyis Sátán, vagy bukott angyalok) magyaráznak, ahelyett, hogy elfogadnák, hogy nincs benne a Bibliában minden, ami a mai korunkkal kapcsolatos, csakis az, amit abban a korban fontosnak tartottak, amikor íródott.
2011. máj. 7. 12:45
 7/20 anonim ***** válasza:
ŐŐ..nem tudom én még nem hallottam róluk :D
2011. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Az azonosítatlan csak eggy film, nem azt jelenti hogy a keresztények tényleg igy gondolják. Én keresztény vagyok, de az csak egy ugyanolyan film mint bármely más. Én csak azt hiszem ami a Bibliában van leírva, mert amik ott írva vannak ma is működnek Gondolok itt gyógyulásokra stb. Amugy nem hitgyülis vagyok ha esetleg azt gondolnátok eggyből, hanem én egy valláshoz sem tartozom..
2011. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én keresztény létemre nem hiszek az UFO-kban. A gonosz létezésében igen, de az ilyen "Sátán szolgái"-féle titokzatos összeesküvésekben nem...
2011. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hogy lehet valaki ilyen retardált, mélységesen ostoba, fogyatékos? vagy 4 éves vagy?
2011. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!