Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi van akkor ha a biblia...

Mi van akkor ha a biblia mégis igaz, és a halálod után örökre a pokolra kerülsz mert nem érdekel és elutasítod a kegyelmet?

Figyelt kérdés

Átéléseket ezzel kapcsolatban -ide kattintva találhatsz:


[link]


Ezekre a címekre menjél a fenti weboldalon belül :

Angelica Zambrano: A Menny királysága és a Pokol

Út a pokolba és vissza - Ronald Reagan bizonysága

Utazás a pokolba - Philip Mantofa

Villanásnyi örökkévalóság - halála után találkozott Jézussal

Feltámadás a halálból - megtörtént esemény


2011. máj. 7. 16:25
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Kedves 18:32


A másik kérdésed:

Nem tapasztaltam azt, hogy a Biblia igaz lenne - akkor mi alapján hinnék?

Vágytál-e valaha Istenre és az Ö igazságára? mert ha igen akkor neked is bebizonyítja a hűségét és azt hogy az Ö keze most is segít, de ha nem vágytál erre akkor sajnálom de elutasítottad az Ö kezét azzal hogy mind halaszgatod elfogadni -amint az előző válaszomba is egy pl. adtam erre.

Hogy mi alapján higgyél? az alapján hogy elkezded akarni az igazságot megtudni , és akarni Isten kinyilatkoztatását, megismerését. -minden csak attól fugg ha akarod-e vagy sem..


"De komolyan, kedves Kérdező, válaszolj: ha más vallásban tapasztaltam meg az igazat, más elvekben és hitben, miért élnék a Biblia szerint? Hisz mint látjuk, emberek milliárdjai tapasztalnak naponta teljesen mást..."


Az igazat más elvekben biztosan nem tapasztalták meg , mert csak Jézus, az igazság, a biblia és a SZent Szellem amely bizonyságot tesz hogy igaz az által hogy ma is történnek csodák gyógyulások általa azokon keresztul akik hisznek benne.

Egyértelmű hogy vannak olyanok akik ugy gondolják hogy jó az Ök hitük, de belül mégsincs békességuk, azért meg nem találták meg az élő Istent, és ha figyelnek az Ök lelkiismeretükre és elkezdenek keresni elkezdik igazán akarni az Igazságot (Istent) akkor biztos vagyok benne hogy valamilyen módón megfogják találni. És megint oda lyukadtunk ki hogy a kérdés az hogy akarja -e, vágyik-e az illető tudni/megismerni az igazat , Istent.. Mint látod az akarattal/vágyal kezdődik a legtöbbszőr


Igen, az emberek mást tapasztalnak ,azért mert nemis akarják másképp.. mert boldogok akik éhezik és szomjuhozzák az igazságot, mert Ők megelégítettnek.. ÉS boldogok akik nem látnak és hisznek _Jézus mondta Máté ev.5

2011. máj. 24. 15:36
 32/47 A kérdező kommentje:
mert boldogok helyett -de boldogok inkább
2011. máj. 24. 15:40
 33/47 anonim ***** válasza:

"de azzal hogy mind halaszgattad a dontést mégis elutasítottad a segítséget, mert az idő döntött heyetted, és az idő mindig ellened dolgozik.. -Igy van ez Istennel is."


Miért kellene egy isten mellett dönteni, aki mindig ellenem dolgozik?

2011. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Illetve miért kell egy isten mellett döntenem, aki helyettem dönt?
2011. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
37%

hát én nem tudom, legelőszöris nekem volt halálközeli élményem, a villanásnyi örökkévalóságot, s minden mást megnéztem, és van benne igaz..csak én nem jutottam annyira messze.

ám kérdező, szerintem elég lenne ennyi kérdés, nagyjából úgy sem fogják az ateisták megérteni, aki meg saját akaratból keres rá, halálközeli élményekre, az meg is kapja. én is rengeteget olvastam ezügyben..

szerintem hiába írsz ki naponta 4-5 kérdést. ezt csak jó tanácsként írom :)

2011. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
51%

bár úgy teszel, ahogy szeretnél.

még aki saját maga mondja is élőben, meséli el a történetet, annak sem hisznek sokan, ezért sok halálközeli élményt áltélt ember nem is beszél róla. olvastam pl. hogy olyan embereknek sem hittek, akiknek fogalma sem volt a bibliáról, kereszténységről.

pl. leírtak 1 helyet, amiben arany házak voltak, csodálos zene, stb. és pont azokra a bizonyságokra utalnak, amelyet most linkeltél

2011. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
de persze fogalmuk sem volt arról, h mi a menny, csak leírták a helyet
2011. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Sajnos nem hisznek sokan mert a Sátán nagyon elvakítja az emberek elméjét nehogy meglássák azt hogy milyen nagy veszélybe vannak, mert akkor az Ö királysága/pokol sem növekedhetne, és Istenre és teremtményeire nem tudna gyűlöletét kiélni.


Azzal kapcsolatban hogy több ugyanolyan kérdést írok ki egyszerre ez nem igaz, mert a másik hasonló kérdést nem én írtam ki, énis csodálkoztam hogy ugyankkor emelte ki az illető ezzel a témával hasonló kérdését amikor én.. ; és akkor is mikor én feltettem ezt a kérdést több hasonló kérdést ehez irtak ki -arra is felfigyeltem..

2011. máj. 25. 08:31
 39/47 anonim ***** válasza:
51%

gyakorivalasz2 -nek :


Isten nem dönt helyetted, ez olyan mintha a repulőtéren gondolkoznál hogy felulj a repulőre vagy nem, és ha tul sokáig gondolkol, egyszercsak elindul a gép és te meg ott maradsz.. A pilóta sem helyetted döntött hanem te vártál tul sokáig..

2011. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
51%
Ja, meg Isten ellened dolgozik?? Az igaz hogy a Sátán teljesen ellened dolgzik, és Isten ellen is, de ezt ne téveszd öszze Istennel ,mert Isten mindig melletted dolgozik hogy hátha szükséged lesz rá és segíthet,és mikor fogod kérni Öt , de te öszetévesztetted a Sátán ellened való munkálatát Istennel..
2011. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!