Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elhiszitek, hogy van Pokol,...

Elhiszitek, hogy van Pokol, mert elvileg egyesek átélték?

Figyelt kérdés

MI van akkor, ha oda kerülünk halálunk után, és mi lesz azokkal, akik elutasítják Jézus kegyelmét, egyáltalán miért tenné ezt valaki??


[link]

[link]

[link]


2011. máj. 7. 17:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Elhiszitek, hogy van Mumus, mert egyes gyerekek elhiszik?
2011. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Tudtad kérdező, hogy az összes vallási térítőt én fogom kínozni a túlvilágon? Miért raksz fel ilyen kérdéseket? Miért utasítod el a kegyelmem?
2011. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Én már találkoztam olyan emberrel, aki átélte a 74%-os válaszadó kínzását! Higgyetek neki!!!négy
2011. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Elhiszed, hogy letojom.
2011. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Vagy igaz vagy hamis,50-50%.

Egy világi,tudományos gondolkodású ember természetesen csak nevet egyet az ilyen történeteken.Egy hívő keresztény pedig valószínűleg elfogadja és elhiszi ezeket.


Mellékesen pedig:


Ha II.János Pál pápa tényleg a pokolban rohad annak nagyon örülök!(az első videóban említi ezt meg a kiscsaj)


Mindig is utáltam a képmutató,szélhámos viselkedéséért.És nagyon remélem hogy a magyargyűlölő,zsidóbérenc Erdő Péter is lassan odaköltözik mellé.

2011. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mivel neked van bátorságod többször kiírni egy értelmetlen f*szságot, így én is megteszem: szerintem a túlvilágon csak buszok és k*rvák vannak, mert én egyszer ezt láttam beszívva. Ugye milyen sz*r ugyanazt olvasni többször? Idióta.
2011. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Erős hitű,és megfelelő intelligenciával rendelkező embereket nem tudnak befolyásolni ilyen videók,már csak azért sem,mert átlátnak a hazug,manipuláló emberek szavain.
2011. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Van pokol, a pokol a Biblia szóhasználatában (seol, hádész) egyszerűen a halottak nyughelyét vagyis a sírt jelöli. Ehhez nem kell video, csak egy kis Bibliaismeret.


Minden ember fel fog támadni ebből a pokolból, akik az igazat cselekedték az életre, akik pedig a gonoszat az ítéletre és a halálra. Ennyire egyszerű.


Üdv. Péter

2011. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
van olyan értelmezés is ami szerint a Biblia nem is szól a pokolról...
2011. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én elhiszem hogy van pokol, de ha nem lennének ezek a tanúságtételek akkor is elhinném.
2011. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!