Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elhiszitek, hogy van Pokol,...

Elhiszitek, hogy van Pokol, mert elvileg egyesek átélték?

Figyelt kérdés

MI van akkor, ha oda kerülünk halálunk után, és mi lesz azokkal, akik elutasítják Jézus kegyelmét, egyáltalán miért tenné ezt valaki??


[link]

[link]

[link]


2011. máj. 7. 17:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%

Dicsősség a Mindenhatónak hogy vannak ilyen bátor keresztény testvéreim! Itt mindenki lehüjéz, de ne bátortalanodj el, egyszerűen borzalmas mennyire nem hisznek az emberek.. pedig a bibliában is írva van a pokolról, kínjairól pont ahogy elmondják a videón.

Tudod most van az idő , hogy Isten népe feláljon a Szent Sz. erejében és gyógyítson =ugyanazokat tegye mint Jézus , és amint Ö mondta "még hatalmasabbakat is fogtok cselekedni ha hisztek". Tehát ITT az idő hogy ezeket cselekedjük az Ö szelleme által, és meglátod az emberek meg látva a hatalmas csodákat odaszánják életüket az Urnak és megtérnek. Hallelujah a segítönkért (a Szent Szellemért ) Szent az Ur!

2011. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%

"Mivel neked van bátorságod többször kiírni egy értelmetlen f*szságot, így én is megteszem: szerintem a túlvilágon csak buszok és k*rvák vannak, mert én egyszer ezt láttam beszívva. Ugye milyen sz*r ugyanazt olvasni többször? Idióta."


-előszőr én linkeltem be az első videót és egy hasonló kérdést, ugyhogy a megjegyzéseidet tartsd meg magadnak!mert ez a kérdező nem ugyanaz mint az első, mert az első belinkelő én voltam.

De az hogy mást is érdekelt ez a téma , azon nem kell idegeskedj!!!

2011. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen,elhiszem de nem szeretnék oda jutni és hiszem,hogy nem is fogok ;)
2011. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-09 15:17

Elég régi a kérdés, ezért nem biztos hogy olvasod, de azért j-vel leírni az hülye szót nem arra utal, hogy értékelhető véleményt tudnál nyilvánítani.

2011. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én ebből az egészből azt nem értem, hogy mi lesz azokkal, akik pár hónapos korukban meghalnak? Instant kárhozat? Mert a Jelenések könyvében említett 144000-be sehogysem fér bele az elmúlt 2000 évben meghalt összes csecsemő és kisgyerek, akiknek nagytöbbsége ártatlan. Vagy az ember eredendően bűnösnek születik? Akkor meg igazságtalan, hiszen nem volt ideje bizonyítani! Na, itt borul be az egész: ellentmondás.
2011. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ellentmondás? Mi köze a 144000-nek a csecsemőkhöz? Azok Izráel 12 törzséből lesznek kiválasztva. A csecsemők azért nem kerülhetnek a pokolba, mert a pokol/mennyek országa egy lelkiállapot, amiben a lelked van, amikor meghalsz. Ezt viszed magaddal, és ez lesz veled a feltámadásig. Jézus maga is megmondta: "A mennyek országa tibennetek van" "A mennyek országa nem evés, nem ivás hanem igazság, békesség és szent szellemtől való öröm."


Aki ezt viszi magával, annak ez lesz osztályrésze. A csecsemők automatikusan ezt viszik magukkal, mert másról nem is tudnak.

2011. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A csecsemők és kisgyermekek nem kerulnek oda, mert Ök még tul kicsik ahoz hogy elfogadni vagy nem elfogadni/elutasítaní tudják Isten kegyelmét=Jézus vérét a bűnbánatra.
2011. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező?


Elhiszed, hogy van reinkarnáció, azért mert elvileg több milliók tapasztalták eddig előző életeik emlékét (kicsit többen, mint a Poklot;) )

Mi van akkor, ha halálod után rádöbbensz, hogy a lelked még fejlődni sem volt képes, mert egy rég lejárt keretekbe záró hitbe ringatod magad?

2011. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Oláh Péter válasza:
100%
A POKOL LÉTEZIK ÚGY MINT A MENNY IS!
2011. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 világvége1 ***** válasza:
Jézus nem tud megkegyelmezni, mert nem Isten. De Isten sem kegyelmez a gonoszoknak.
2020. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!