Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Halálunk után a lelkünk annyi...

Halálunk után a lelkünk annyi éves marad ahány évesen meghaltunk?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert többen mondták hogy szellemeket látnak és azt is hogy vannak öregek és fiatalok ugy néznek ki mint mikor éltek még csak olyan füstszerüek. és én ezt több különböző embertöl hallottam több helyröl, tehát lehet benne valami. és azért kérdezem hogy akkor annyi éves a szellemünk kinézetre mint mikor meghalltunk? mert akkor az elég igazságtalan hogy ha én meghalok 80 évesen anyám meg 40 évesen akkor a szellemem öregebb lesz mint az anyám.
2008. febr. 15. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
ha a szellemed öregszik, akkor mégis hogy nézne ki 1 millió évesen? kb. mint berényi claudia. egy kicsit gondolkozz el mielőtt ilyesmit kérdezel:D
2008. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ugy értettem h igazságosabb lenne ha mondjuk meghallnék 80 évesen akkor halálom után 20 évesnek néznék és mindneki annyinak. na érted.......
2008. febr. 15. 23:29
 3/20 anonim ***** válasza:
34%

és akkor aki 7 évesen halt meg, az is 20 lesz? lehet, hogy igazságosabb, de nincs így, mert nem minden szellem 20éves.

a legigazságosabb az lenne, ha kiválaszthatnád mennyi idős akarsz lenni, de a beszámolók mindig annyi évesről szólnak, ahány évesen meghalt az illető. de nem tökmindegy, hogy néz ki a szellemed? csak akkor marad itt a lelked, ha elkárhozol, akkor meg ez lesz a legkisebb problémád.Ha meg nem tetszik, belebújsz vmi dögös maca testébe, abban élve tovább, és kész:)

(előző)

2008. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ezen jót röhögtem. : "belebújsz valami dögös maca bőrébe"
2008. febr. 16. 12:48
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
A szellemet a te agyad produkálja. ha mondjuk meg hal nagyi valami csúnya betegségben és szegény már halálára nagyon lefogyott csúnya lett és vissza jön , az a te agyad produkciója, így nagyit öregnek fogod látni de nem lesz olyan beteges hanem olyan lesz mint amikor jól volt. Ha mondjuk meghal a barátod mondjuk csúnya balesetben és szétroncsolódik a teste és te ezt nem láttad de vissza tér akkor te normálisnak fogod látni nem kis húscafatoknak. ha esetleg csúnya az azért lesz mert az agyad ezzel foglalkozik. mindent az agy produkál. szóval ha volt egy gyerekori barátod akit 20 éve nem is láttál és meghal 30 évesen te a gyerekori képét fogod viszont látni.
2008. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
69%
Én nem hiszek a halott szellemekben. A biblia és tudomány szerint nincsenek, mert a lélek a testtel együtt hal meg, vagyis a kettő elválaszthatatlan egymástól. Amúgy azonban vannak, már a biblia szerint, pl. Krisztus, a Sátán és a többi angyal is szellemlény.
2008. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
a Biblia egy hülyeség.
2008. febr. 16. 21:49
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
persze hogy nem hal meg a lélek a testtel. De a léleknek nem olyan "kora" van ahogy mi elképzeljük, szóval inkább "kortalan" a szó ilyen értelmében! Vannak emberek akik tényleg látnak ilyeneket, de máshogy nem tudják látni, csak amit "tudnak" a lélekről - az agynak kell egy kép róla. Egyébként nem tudnád elképzelni hogy mit kellene látnod. És csak egy ideig vannak ilyen formában a lelkek mert gyakran újra testet öltenek, úgyhogy nem teljesen mindegy milyen korúnak látszik majd a szellemed?
2008. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
77%
A kérdező kommentjére: a Biblia nem nagyobb "hülyeség",mint a Te kérdésed! Nem írtam volna ezt le,ha nem sértene szerintem elég sok embert amit leírtál.És én még csak hívő sem vagyok, csupán megadom a kellő tiszteletet!/Neked is/
2008. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
a lélek kortalan
2008. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!