Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Úr mindenki mellé teremtett...

Az Úr mindenki mellé teremtett párt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy a vallásos emberek (mindegy milyen vallású)hogyan vélekednek erről? Szerintetek titeket egymásnak teremtettek? Előfordulhat,hogy valaki magányosságra születik? Arra,hogy társ nélkül éljen? Ha igen,mi lehet az oka? Köszönöm a válaszokat. További szép estét
2011. máj. 9. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

igaz, nem vagyok vallásos, de pl. a (római katolikus) papok mellé biztos nem... :(

bár úgy néz ki, hogy engem is kihagyott X(

2011. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Engem is,ezért kérdeztem. :) Hátha van valami oka. Én se vagyok túl jártas a vallások terén,de nem zárkózok el semmi elöl.
2011. máj. 9. 21:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. De az már csak rajtad áll, hogy megléped-e azt, ami szükséges. Attól, hogy valaki "neked van rendelve", nem lesz szükségszerűen a tiéd. Azt el kell érned.
2011. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szeirntem tömegeknek nincs társuk, nem csak neked. Lesz majd társad, most a magányban találd meg azt, amit társ mellett nem tudnál csinálni.
2011. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Alekosznak sem teremtett párt, neki is az rtlklub keresi.
2011. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert a világon nincsenek egyenlő arányban a férfiak és a nők. Ez kínában elég sok problémát okoz mostanság.
2011. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan már, a papok mellé teremtett egy rakás kisfiút. :)


A kérdésre meg: A Földön élő kb. 3,5 milliárd ellenkező (vagy épp azonos...) nemű ember között ott van az, akivel elvileg a legideálisabb kapcsolatot tudnád kialakítani (mert ugye a sok közül az egyik biztosan a legjobb). Ezt mondhatjuk úgy is, hogy ő lenne az életed párja. Megtalálni persze elég körülményes...

2011. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Üdv!


Először is kezdeném azzal, hogy kiszámolhatod a Föld lakosságát, férfi-nő arányban, és rájössz, hogy matematikailag nem lehetséges.


Másodszor, folytatom azzal, hogy keresztény vagyok, és Jézus így szól erről az Evangéliumokban:


"Van, aki képtelen a házasságra, mert úgy született. Van, akit az emberek tettek a házasságra alkalmatlanná. Végül van, aki a mennyek országáért önként mond le a házasságról. Aki fel tudja fogni, az fogja fel!" - Mt 19,12


Ha az első mondatot elolvasod, szerintem meg is kaptad a kérdésedre a választ.

2011. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szedresi Anna válasza:

Tudjátok, van egy olyan mondás, hogy minden zsák megtalálja a foltját. Türelmesnek kell lenni, és azért, hogy megtaláljuk a párunkat, tenni is kell valamit, a sültgalamb senkinek nem repül a szájába.

Nem tudom, hogy erről a baháí vallás mit tanít, mert hát én is még tanulom ezt a vallást, éshát nem vagyok még ebből olyan hiperszuper, ezért vallási szempontból nem tudom megközelíteni a kérdést. Az biztos, hogy van egy baháí pszichológus, aki írt egy könyvet Tudatos udvarlás címmel, ebben le van írva, hogy hogyan kell megtalálni a mellénk rendelt személyt. Erről nem tudok mondani többet,mert csak hallottam a könyvről, de nem olvastam.

Most egy kicsit személyes leszek: én is nagyon szeretnék már férjhez menni, mert nemsokára harminc éves leszek, de tudom, hogy előtte sokal fontosabb dolgom van.

Először is jó alaposan meg kell ismernem a baháí vallást, aztán a hit felvételére 2012-nél előbb nem fog sor kerülni, és valószínűleg inkább az év végén fog sor kerülni rá, mint az év elején. Aztán mindenképp érdemes várni egy évet, hogy az új életvitelt, ami ezzel jár, megszokjam, mindent rutinosan csináljak, aztán lehet férjet keresni.

Párt keresni egyébként sokféleképpen lehet, de ez már nem ebbe a kategóriába tartozik szerintem. Én sokkal jobban örülök annak, ha társkeresőkön azt látom, hogy valaki feleséget keres, nem azt, hogy szimpla barátnőt keres, de én itt nem merek ismerkedni, mert ezen oldalakon rengeteg a csaló.

Sikeres párkeresést kívánok mindenkinek, és üzenem a kérdezőnek, hogy ha sokatimádkozik, és a megfelelő helyeken keresgél, akkor meg fogja találni a párját.

Üdv: Anna

2011. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmü hogy mindenkinek teremtett párt!!! Világosan megírta Isten : AZ embert aszonyá és férfivá teremtettem. Tehát te van párod!!!! Én is eggy időben ezt gondoltam hogy Isten engem kihagyott, de kértem hogy vezesse hozzám a páromat, vagy legalább eggy annyit hogy mutassa meg ki lessz az, vagy ki kellene hogy legyen a párom a nyár végéig. -ez 2010-ben volt, és képzeld Isten megmutatta nekem, nem testileg hanem a szellememben tudtam hogy Ö az, mert Isten nem a testünkhöz szol általában hanem szinte mindig a szellemünkhöz a Szent Szellem által. És mikor megidmertem , azon a nyáron mind kérdeztem vajon tényleg Ö , és kértem ha igen akkor lássam azt rajta hogy szeret téged Uram , meg jó szívü másokhoz is meg ilyenek, és mindig mindig láttam a választ a kérésemre. Majd megkért és ma már a felesége vagyok :D

Kérd hogy Ö keress ki neked a párodat mert Ö tudja a legjobban kivel találsz, minthogy te kinlódj. Te csak figyeljél rá, és Ö megmutatja. Hidd el Ö nagyon nagyon szeret téged ,csak várja hogy kérjél. "azért nincs mert nem kéritek" -biblia Viszont azt is megengedi neked hogy te évekig keresd a párod, mert erőszakosan nem avatkozik be az életedbe ha "nem adsz engedélyt" vagyis attól függ ha enegded neki hogy segítsen..

2011. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!