Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Úr mindenki mellé teremtett...

Az Úr mindenki mellé teremtett párt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy a vallásos emberek (mindegy milyen vallású)hogyan vélekednek erről? Szerintetek titeket egymásnak teremtettek? Előfordulhat,hogy valaki magányosságra születik? Arra,hogy társ nélkül éljen? Ha igen,mi lehet az oka? Köszönöm a válaszokat. További szép estét
2011. máj. 9. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
óó , bocsi a sok hibáért! nagyon siettem és sajnos meglátszott. 100000000 bocsánat !!! !!!
2011. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ma 09:14


Akkor mit kezdesz a tegnap általam belinkelt újszövetségi idézettel? Kíváncsi vagyok rá, azt hogy magyarázod meg? Bibliai forrásokat is szeretném, ha megjelölnél ellenérvként.

2011. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem teremtett mindenki mellé párt, de ha nincs párod és vágysz rá, az nem feltétlenül azt jelenti hogy nem létezik az illető, hanem hogy valami okból nem állsz rá készen, ill nem tetted meg a szükséges lépéseket. Ha hívő vagy (mindegy milyen vallás) általában isteni vezetést, útmutatást kérsz az életedre. Ezeket azonban sokan nem követik, mert a hit útja olyan, mint egy kaland: állandóan készen kell állni, megragadni a lehetőségeket, igent mondani a kihívásokra. Talán egy imacsoportban, egy sportrendezvényen, egy túrán vagy éppen zarándokúton találod meg az életed párját. Én egy idegen országban önkéntesként találkoztam a férjemmel. Ha nem mentem volna el, soha nem ismertem volna meg.


Előbb magaddal kell tisztába jönnöd, aztán megragadni az életet és élni minél teljesebben, és boldogabban. Ha hiszel benne, akkor majd megtörténik a csoda.


Freya

2011. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki mellé lett teremtve pár! Van aki mellé igen és van aki mellé nem
2011. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!