Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg a rockzene a sátán műve?

Tényleg a rockzene a sátán műve?

Figyelt kérdés
Nem rég olvastam a neten egy terjedelmes cikket a rockzene ártalmairól. Egészen az 50-es évektől felvoltak sorolva híresebb előadók/együttesek amik a cikk írója szerint sátánista zenét játszanak. Ez szörnyű... egyesek mi mindent képesek belemagyarázni 1-1zenébe. Gondolom nagyon unatkozhatnak az ilyen emberek...
2011. máj. 10. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Biztos vannak sátánista rockerek, de ez még nem jelenti azt, hogy minden rocker sátánista.

(Mellesleg a Sátán nagy S.)

2011. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézőpont kérdése. Szerintem Zámbó Jimmy az.
2011. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

És mivan azokkal a rockzenékkel amik a becsületről és egyéb pozitív értékekről énekelnek?

A nemzeti rockról nem is beszélve, aminek nem egyszer a központja Isten.


Vagy itt van ez:

http://www.youtube.com/watch?v=uvPLKQ8Cwkw


Kíváncsi lennék az ilyenre mit mondana az a bizonyos cikkíró? Nevetséges, nem tudna rá semmit sem mondani, csak hümmögne. Totál tájékozatlan emberek mit keresnek értelmiségi, írói, médiapozícióban? Na nekem meg ez az érthetetlen...

2011. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én szeretem Zámbó Jimmyt :D:D. Ne légy goni...
2011. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bretso ***** válasza:
A Tenacious D című film híven dokumentálja a rockzene sátáni eredetét.
2011. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tenacious D az k.urva jo. :-)


Amugy hallottam mar egy vallasos sractol az elmeletet, hogy minden rockzene a satantol ered. O persze eredetileg, mielott hivo lett diszko "zenet" hallgatott.

2011. máj. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, perszeee, a rock a sátántól ered, ellenben a drogos bekábult diszkó zene az nem, mi?
2011. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, a rock a Sátántól ered, a techno pedig a Zűrből!!!! Elsőre bizonyíték a Tenacious D avagy a Kerek rockerek című film.

Természetesen utóbbira is van bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=uHEVo-LkDrQ

A technót az élienek hozták be!

"Where is your God now?" :DDDD

2011. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
ilyesmit vallási vezetők szoktak hangoztatni,hogy lehetőleg minél kevesebb olyan dolog legyen a hívők életében,ami nem az adott valláshoz köti őket,nehogy elforduljanak tőlük,vagy tiszta legyen előttük a kép,hogy bizonyos rockzenekarok nem alaptalanul énekelnek a vallás disznóságairól,és hazugságairól.félnek,hogy nem tudják őket kordában tartani,manipulálni.a popzene is rossz,a rockzene is,a diszkó is,minden amit ők megszabnak.
2011. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!