Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők! Isten mivel bünteti a...

Hívők! Isten mivel bünteti a hitetleneket?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok xD :D
2011. máj. 15. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem a pokolra jutnak.
2011. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kilencágú korbáccsal csapkodja őket, aztán disznópörzsölővel leégeti a hajukat.
2011. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a hívőkkel...
2011. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ja... bocs.. elolvastam a kérdést xD Az első voltam.. de cikiii XD
2011. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ja de mégsem, mi van?
2011. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én hívő vagyok de nem bigott. Csak az egyház súlykolta bele az emberekbe, hogy juj de meg lesztek verve ha nem hisztek. Pedig Isten békés és szeretettel teli, és ez a megverjük a hitetleneket duma teljesen távol áll a vallás és Isten szellemiségétől. Én úgy gondolom, hogy aki hisz az odaát valami nyugalmasat és szépet talál, aki meg nem azt a semmi a sötétség várja, de ha belegondolok hány hitetlent hoztak vissza a halálból és miket meséltek és ennek hatására tértek meg szerintem nekik is jár egy esély odaát.

Nem kell bedőlni a kénköves pokoltak.

2011. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A hitetleneknek a pokolban örökké hülye kérdéseket kell majd olvasniuk a Gyakorikérdéseken.
2011. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 11ptr ***** válasza:
0%
....nincs hitetlen ember. Ha másban nem, a holnapban mindenki hisz, - külömben öngyilkos lenne. Istennek közömbös, hogy hiszik-e a létét, - ha fontos lenne neki, megmutatná magát. Ennélfogva nem is bünteti a lényét tagadókat, - legfeljebb eltöpreng azon, mit felejtett ki a porból, hogy ennyi selejtet kotyvasztott ki belőle.
2011. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Isten nem bünteti őket, aki nem hisz benne, az azt jelenti, hogy nincs az oldalán, ergo Istennek semmi köze hozzá halála után. Tehát Isten nélkül lesz. És aki nem Istennél van az a sátánnal van. Tehát az ember saját magát "bünteti" ő magának választja.
2011. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Kedves Kérdező!

Ha valaki csak szimplán hitetlen, az is rossz, de annak az embernek a földi életben semi baja nem lesz, de halálaután nem fog Isten közelébe kerülni.

Ha valaki hitetlen, és ráadásul még gonosz is, mert ilyen emberek is vannak sajnos, az az ember egy megvetendő személy. Az ilyen embert már a földi életben megbünteti Isten, hogy hogyan, azt nem lehet előre tudni. Könnyen lehet, hogy úgy, hogy egy idő után csak rossz dolgok fognak történni vele.

Üdv: Anna

2011. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!