Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Segítség, megint rossz lettem...

Segítség, megint rossz lettem (!? )

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom hogyan tudnám magamat irányítani, ha a szivemet nem tudom a jó fele. egyszerűen nem megy

lehet az is közrejátszik, h depressziós vagyok, valahogy mindha kezdene magával rántani a rossz, de nem kisértés, hanem bennem valami.

Tudom, most nem Isten segítségét kellene várjam, hanem én változtassak magamon. hogy lehet?


2011. máj. 25. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Depresszió ellen a gyógyszer a remény. Nincs élő reményed ha depis vagy. Te nem tudsz magadon semmit se változtatni. Keresd Istent mert Ő tud. Az Igéje megfürdet, a Szelleme erőt és reményt ad. Ne légy hitetlen hanem légy hívő. Csak a hit tud engedelmeskedni Istennek. Az Újszövetség a te gyógyszered.
2011. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

step by step

arra koncentrálj: itt és most

- mi az, amit tapasztalok, és mi a feladatom. Itt és most.

Csak figyelj. 100%-ban jelen lenni.

Legyen az bármíly egyszerűnek tűnő -mint pl a konyha felmosása- ha így állsz hozzá: jó. Mert igaz.

A rossz, ha közben elmászik a jelenből a tudatod:

a múltba (emlékezés)a jövőbe (ábrándozás)

akkor a felmosás sem lesz "jó"- mert nem igaz.

Az igaz csak ami van és amint van.

Ezt teljes jelenlétben tapasztalhatod.


és tapasztalni fogod a változást is!

-a.a

2011. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
+ gyógyszert, vegyszert, bármíly lószarszert használni tilos! az pont, ami ezt a tiszta tudatú jelenlétet megakadályozza, elnyomja, elfedi!
2011. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Sátán tudja hogy kevés ideje van ugyhogy mindent megtesz mindenféleképpen csakhogy valahogy Istentől eltávolítson. Ne hagyd magad!!! Álj fel! Kezdj el egy mélyebb kapcsolatot Istennel.

Vágysz Istenre? ez a kérdés -egy videó erről(rovid):

http://www.youtube.com/watch?v=XVr4l4AxVp8&NR=1

2011. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te nagyon-nagyon rossz kislány vagy, meg kell büntetni... Hopp-hopp.
2011. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pelgrim ***** válasza:

Nem juthatsz közelebb Istenhez mint amilyen közel már most vagy, Isten ugyanis benne van és körülvesz minden embert, tehát téged is. Parancsolj magadra: „Légy csendbe és vedd tudomásul: 'ÉN ISTEN VAGYOK !'”


Az egész nem több mint belátás dolga, az ember csak elkülönült tudatában van elválasztva Istentől. Az ember Isten tökéletes ötlete önmagáról, de mivel tévesen úgy tudja, hogy ő külön áll Istentől, hogy Isten egy hatalmas valaki rajta kívül, csak részben, hozza létre a számára elrendelt tökéletes isteni ötletet.


A helyes belátással át lehet hidalni ezt a tátongó szakadékot, de hogyan tegyünk szert egy ilyen belátásra ? Nem könnyű, hiszen egy keresztény inkább örökre elkárhozik, mintsem kijelentené, hogy ő az Isten egy-és elsőszülöttje, a Krisztus, és aszerint éljen, az ugyanis Istenkáromlás lenne ! Pedig Názáreti Jézust is ezért üldözték és követelték keresztre feszítését a korabeli előjárók.

2011. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem igazán vágom, hogy mi a problémád.

Ha konkrétabban kifejtenéd, az jobb lenne. Mit értesz az alatt, hogy rossz lettél?

Ha úgy tennéd fel a kérdést, hogy meg lehessen pérteni a problémádat, akkor segíteni is jobban lehetne.

Üdv: Annazara

2011. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!