Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ír valaki olyan történetet,...

Ír valaki olyan történetet, amelyben valaki a csodás érem viselésével élt át valamilyen csodát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Néhány éve történt hogy két biztonsági őrt a pénzszállító autóval együtt az autópályán leszorítottak. Az egyiket megölték automata fegyverrel, a másik fedezékbe húzódott és túlélte. Aki túlélte annál volt ilyen érem.


Nekem volt egy táskám amiben a céges laptop volt (ez kb. 10 éve volt, akkor még egy laptop nagyon értékes volt). Ezt amikor egy út után nagyon fáradt voltam, elvesztettem a VII kerületben és valaki elvitte. Attól féltem hogy az állásomat is elvesztem emiatt. Néhány nap múlva visszaadta az a család akiknek a fia hazavitte. A táskában is volt ilyen érme.

2011. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Most ez komolyan gondoljátok, hogy az irgalmas és szerető mindenható Isten csak azt óvja meg és csak azzal van akinél van ilyen érem?? Ez bálványimádás


Zsoltárok 120:1 Nyomorúságomban az ÚRhoz kiáltok, és ő meghallgat engem.

Nem kellenek ahhoz tárgyak, hogy meghallgasson és vigyázzon ránk, csak segítségül kell hívni

2011. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Karl Maria Harrer - Peter Matuska: A csodásérem c. könyvét ajánlom, tanúságtételekkel van tele. Nem, nem az érem teszi. Hanem az imával, ami hozzá fűződik (= eszünkbe juttatja maga a tárgy, hogy kéne imádkozni) kerülünk közelebb a Jóistenhez. Önmagában a tárgy semmire nem jó természetesen.
2011. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a kereszt viselése is bálványimádás gondolom.
2011. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nekem volt élményem vele. Nem az a szokásos csoda, de nekem az.

Római katolikus családban nevelkedtem, vallásosként. Főiskolás koromban sajnos közeli kapcsolatba kerültem A New Age nevű mocsokkal. Egy barátnőm vitt bele. Jóslás kártyával, ingával, tenyérből stb.. Gyorsan voltak sikereim, ez tetszett, mert igazán sosem voltam addig semmiben sikeres. Nem sokkal később azonban elsötétült az életem. Egy sor rossz döntést hoztam a kártyára és az ingára hallgatva. Közben dolgozni kezdtem az ország másik végén és így még messzebb kerültem a szülői háztól,a mi óvni próbált

Nagyon hiányzott valami, de akkor még nem tudtam, hogy mi. Kezdetem szakítani a jóslással és többet imádkozni. Rózsafüzért,a mikor csak tehettem. Anyósom követelésére vele protestáns istentiszteletekre kellett járnom. De abba, hogy ott esküdjünk nem mentem bele, így csak polgári házasságot kötöttünk. Nagyon hiányzott a templomi esküvő és a templom is.

Ezután a házasságom sem volt a helyzet magaslatán. Anyósom mindenképp el akart minket választani. Elég reménytelennek éreztem a helyzetemet.Édesanyámtól nem sokkal később, kaptam egy csodásérmet, amit minden nap viselni kezdtem. Imádkozni kezdtem már minden nap a rózsafüzért és kilencedbe is kezdtünk. Pár hónappal később rendeződött a házasságom, minden téren, és egyházilag is hivatalossá tettük, anyósom se piszkált minket már annyit.

Én úgy érzem, hogy segített a Csodásérem kivezetni engem a New Ageből és segített a házasságom problémáiban is.

Ma is szeretettel viselem és mondom a fohászt: Ó bűn nélkül fogantatott Szűz Mária könyörögj érettünk, kik hozzád menekülünk.

Ez volt az én második megtérésem, ( az első a keresztség )

Csodálatos, hogy Jézus minden elveszett juha után megy! Tényleg! Utánam is, Ő nem mondott le rólam, és ebben közvetítő volt a Csodásérem! Ami nem babona és nem bálványimádás. Nem imádjuk! De tiszteljük!

2014. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!