Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy keresztényi párkapcsoltba...

Egy keresztényi párkapcsoltba mi számít bűnnke?

Figyelt kérdés

ismerkedek egy keresztény lánnyal, de nem tudom mit szabad mit nem vele. aki otthon van ebbe a témába krem válaszoljon

István (23)


2011. jún. 4. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan milyen vallású? A keresztény elé tág fogalom.
2011. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pünkösdi karizmatikust mondott, nem tudom hogy az milyen pontosan.
2011. jún. 4. 14:31
 3/7 anonim válasza:
100%
Használj Axe-ot, attól az angyalok is bűnbe esnek. Onnatól tökmindegy.
2011. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:41

Hülye! XD

2011. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A pünkösdi-karizmatikus mozgalom, pünkösdi mozgalom vagy pünkösdizmus[1] napjaink legdinamikusabban növekvő keresztény mozgalma, megújulási irányzata.


A mozgalom alaptétele lett Jóel próféta kijelentése, amely szerint: „lészen az utolsó napokban, azt mondja az Isten, kitöltök az én Szellememből minden testre: és prófétálnak a ti fiaitok és leányaitok, és a ti ifjaitok látásokat látnak, és a ti véneitek álmokat álmodnak. És az én szolgáimra és szolgálóleányaimra is kitöltök azokban a napokban az én Szellememből és prófétálnak” (Apostolok Cselekedete 2,17–18).


A többit olvasd el magad:

[link]

2011. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tyler913 ***** válasza:
Hat oreg...ha punkosdista a csaj,az elegge veszett ugy.Nem akarok nagyon altalanosito lenni,de van itt a GYIK-en egy punkosdista csavo,es az ultrakonzervativ elegge enyhe kifejezes ra.
2011. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg inkább a lánytól hogy ő mit gondol erről, mert ez elég kényes kérdés és még személyenként is változhat mondjuk pünkösdista karizmatikusokon belül.

Szerintem az általános elgondolás szerint házasságon kívül nem lehet házas életet élni, ahogy a neve is mutatja. Az már más kérdés hogy mit nevezünk házas élet élésének és mit nem.


Severin

2011. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!