Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan pap, aki szívese...

Van itt olyan pap, aki szívesen válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat foglalkoztat pár dolog a vallással és Istennel kapcsolatban, amit szeretnék megbeszélni valakivel, de a környezetemben sajnos nincs erre alkalmas személy. Köszönöm szépen előre is!:)
2011. jún. 15. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dicsértessék fiam,én Pap vagyok,mond a problémád !
2011. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Kérdés,hogy melyik vallás papjával akarsz beszélni? Ezen a fórumon van valaki,aki ad tanácsokat. Igaz,ő valamelyik szekta,talán a Hitgyüli tagja.

Mindenütt vannak plébániák,ott találsz papot,akinek felteheted a kérdéseidet. Ha nem Hitgyülis,vagy Johova,akkor nem fog rábeszélni,hogy lépj be hozzájuk.

2011. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

papnak nincs ideje ide irogatni. Itt szektásokat fogsz találni.

menj el egy templomba és kérdezz ott. vagy hívj fel egy plebáninát és kérj egy beszélgetést

2011. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 napietus ***** válasza:
100%
nézd, itt akárki írhatja magáról hogy pap...miért nem a plébániára mész el, igaz, hogy a papoknak sok a dolguk, mert kevesen vannak, de nyilván szakítana Rád időt.
2011. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Egy kispap néha feltéved ide, de igen ritkán. Menj tényleg be egy plébániára (papot írtál, az katolikust jelent a szótáramban). Ha meg más vallásút keresel, azokból sem bonyolultabb megkeresni a lelkipásztort. Netán olyan helyen élsz, ahol nincs egyik sem?
2011. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha megelégszel egy olyan ember válaszával, aki - bár teológiát végzett - de jelenleg csak gyermekeket tanít, illetve bibliaköröket vezet, akkor szívesen válaszolok a kérdéseidre.


Üdv. Péter

2011. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én pap vagyok, a Melkisédek rendjéhez tartozom. Írj nyugodtan!

2011. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
aha, és mágus is vagy
2011. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha katolikus vagy, és rendelkezel némi angoltudással, talán itt találsz válaszokat, és kérdezhetsz is: xt3.com
2011. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hello!


Nos én ugyan nem vagyok pap, de sokat tanulmányozom a Bibliát. Ha valamilyen kérdésed van és tudok segíteni benne, akkor szívesen válaszolok.


Csak arra kérlek hogy írj e mailt, ha gondolod.


Minden jót!

2011. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!