Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Válaszolna valaki néhány...

Válaszolna valaki néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

processzorról kell prezentációt készítenem. (el is készült)kiegészítésképpen szeretnék hozzá mondani dolgokat(néhány részhez)én ezeket így tudom de lehet nem így van és azért nem szeretnék felsülni vele:

-a processzor REGISZTER része(az egyenlő azzal a regiszterrel ,amiben fájlmaradványok maradnak és lassítják a gép működését ezért ki kell tisztítani néha-pl ccleaner segítségével)

-cache(képes elraktározni a gyakran megjelenített adatokat pl mikor zároljuk,alvó állapotba tesszük a gépet a filek előhívása nem tart addig mint mikor újraindítjuk)


Egyenlőre ennyi jut eszembe.A kérdés h a zárójelben leírt információk pontosak/igazak e ha nem, akkor mit kéne mondani ezekkhez(ovis szinten h mindenki felfogja)


2011. nov. 7. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

googlebe cpu regiszter első találat...


[link]

2011. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
innen szedtem az anyagot,szal tudom h mi van ott.én arra lennék kíváncsi h az igaz e ami a zárójelben van.
2011. nov. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!