Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten minden idősíkban...

Ha Isten minden idősíkban létezik, akkor vissza tud menni a múltba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 01:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:54


Indokold meg kérlek, amelyik válasz az ostoba és miért, ne hagyj bennünket kétségek között!

2011. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

12:15


Az indoklás teljességgel felesleges lépés lenne, mivel további borzalmas válaszokat szülne, aminek elejét akarom venni.

A vallásod miatt alapvetően kétségek közt fogod leélni életed (nem hitet, hanem vallást írtam), szóval emiatt nem kell agódnod.

2011. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ha tudod a HELYES választ a kérdésre, akkor azt is tudnod kell, hogy Jézus arra tanít, hogy azt ne hallgassuk el, sőt pont ez a lényeg, hogy a tévelygőknek utat mutassunk.

Nos én nem vagyok kétségek között, mert kezemben van az útmutatás. Nem a vallásod/egyházad neve üdvözít úgyhogy ne a vallásról beszéljünk.

Na de a lényeg nem én vagyok.

Szóval ezt ha gondolod privátban is megbeszélhetjük. Érdekelne hogy te honnan tudod a helyes választ, mert feltételezem azért bíráltad pl. az enyém.

2011. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha bűnbánatot tartasz atyád megvizsgálja a te lelkedet ,mert amit elkövettél ama előtte máris vissza mentél a (te idődbe) a múltadba hogy visszaemlékezz . Amikor pedig felismerted a bűnödet és teljes szívedből megbántad , atyád megbocsát neked.Ő már nem emlegeti vissza a te bűnödet soha többet, mert elvesznek oda ahonnan jöttek a gonoszhoz ahonnan valók.
2011. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Stellar

Nem vagyok krisnás.

Nem alacsonyítom le Istent,csupán nem kategorizálom be egyházi dolgokra.amit írsz,hogy világokat ismerhetünk meg odaát,meg folyamatosan tanulunk ezekkel egyet is értek.és ezt így nem is látom unalmasnak.14:52

2011. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ateista vagyok. Szerintem ha a szíve fluxuskondenzátorból van és az ereiben 1,21GW áram áramlik akkor igen. És persze a köldökébe el kell fordítania a DeLorean kulcsát. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2015. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!