Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most júniusban lesz a barátnőm...

Most júniusban lesz a barátnőm esküvője és én leszek a tanuja, templomi lesz és, hogy nekem kell visszamenőleg fizetnem egyház adót? Megvagyok keresztelve, elsőáldozó is voltam, és bérmálkozó is! És amikor megkereszteltek onnantól visszamenőleg kell?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Egyházi adót onnantól kell fizetned, hogy férjhez mentél, ugyanis azt nem személyek, hanem családok fizetik. Legalábbis itt.
2010. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egyházi adó" nincs.

Egyházközségi hozzájárulás van. Önkéntes. A hívek lelkiismeretére van bízva.Javasolt a nettó jövedelem 0,5-1 %-a.

2010. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!Most kicsit megnyugottam!

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!:)

2010. máj. 20. 09:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Mégsem vagyok nyugott!Most voltam a plébánosnál az igazolás miatt,mert hogy az is kell,hogy tanu lehessek,és akkor mondták,hogy 13.000 ft-ot be kell fizetnem addig nem adják ki az igazolásomat!Frankó!
2010. máj. 20. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Ez az egész társaság egy lehúzós, pénzéhes, zsebbe nyúlkálós banda.Ha nem figyelsz egy pillanatig, kilopják az üvegszemedet is.Jézus egy szamár állkapocs csontjával kiverné őket a templomából.
2010. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!