Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Mennyországban az állatok...

Levka Reina kérdése:

A Mennyországban az állatok és a növények is jelen lesznek-e?

Figyelt kérdés
Egyrészt fura lenne állatok és növények nélkül - hiszen az Édenben is voltak fák, virágok, állatok -, másrészt gondolok itt a kedvenc kutyákra, cicákra, a véletlenül eltaposott csigákra, amit a gyerekek képesek megsiratni, a kedvenc fákra és szobanövényekre - velük mi lesz, ha meghalnak? Valhol van folytatás nekik is?
2011. júl. 31. 18:59
1 2
 11/17 Vree ***** válasza:
50%

Én azt szeretném tudni, azok az állatok/növények amik ott vannak az itteni növények és állatok lelkei, vagy Isten csinál újakat?


A legtöbb hívő szemmel láthatóan semmi lelkiismeretfurdalást nem érez az önteltségben, hogy csak az embereknek van minden kedvezmény biztosítva. :/ Szerintem ez helytelen.

2011. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 pelgrim ***** válasza:
49%
A mennyország nem földrajzi hely, hanem a tudat állapota következetesen nem a halál után, hanem a jelen életben érhető el ahol a növények és az állatok is jelen vannak.
2011. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
22:36-os. Helytelen bizony! Ha nem lesznek ott a kutyáim akkor nagyon rosszul fogom érezni magam. Istenem add ,hogy állatok és növények is legyenek a mennyben. Kutyában több hűség és szeretett van mint 5 emberben.
2011. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is ott lesz. Egyrész azért mert nagyon jól viselkedett életében, másrészt azért mert addig fogok imádkozni amig Isten fel nem támasztja :)
2011. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok sokkal intelligensebbek mint az emberek. Ez tény. Az ember természetéből adódóan önző, (akinek nem inge ne vegye magára, de alapjába véve: az ember önző) és csak magának tulajdonít dolgokat. Ilyen a mennybe jutás kérdése is. (arról, hogy kommunikálnak-e, már nem is beszélek, de az s abszurd, hogy ezt megkérdőjelezik) Szóval van folytatás. Istennek minden fontos, amit teremtett, különben nem teremtette volna, nem igaz? És ha fontos, józan paraszti eszemmel azt gondolom, hogy akkor őket is megtartja... :) Legalábbis bízom benne. - ugyanis lelkes állatbarát és természetvédő vagyok... :D
2012. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%

"Legalábbis bízom benne. - ugyanis lelkes állatbarát és természetvédő vagyok..."


Csak óvatosan, nemrég olvastam egy cikket amiben a természetvédők bemagyarázták a gyerekeknek az iskolában hogy a környezetszennyezés miatt az lenne a legjobb ha az emberi faj megszűnne.

2012. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezeknek nincsen lelkük, a mennyben pedig jó lelkek lakoznak.
2012. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!