Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon nagy tiszteletlenség...

Nagyon nagy tiszteletlenség volt ez?

Figyelt kérdés
Ma este kinnt voltunk az utcán és a templom lépcsőjén ( tehát a templom elött ) összetörtünk két üveget, ezek után leszúrtak minket de bocsánatot kértünk és a szilánkokat is kidobtuk. Nem vagyok vallásos de még is feszült vagyok emiatt.
2011. aug. 21. 00:50
 1/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy tiszteletben kell tartani ilyen dolgokat de nem vallásgyalázás céljából csináltuk ezt a dolgot és a templomban kárt nem tettünk
2011. aug. 21. 00:51
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Az utcán alapvetően bunkóság szemetelni, főleg üveget összetörni. Most gondolj bele, nem csak a szemétről van szó, hanem arra jár valaki nyitott szandálban, vagy egy kisgyerek akár, és belemegy a szilánk a lábába...
2011. aug. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

"valaki nyitott szandálban"


Szövegértés, ugye... Különben sem vagyok hívő.

2011. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok hívő,mégis minden nap elmegyek a templom előtt a gyerkőcömmel,néha mezítláb..
2011. aug. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:54


Az üvegeket direkt löktük le ( mert poénosnak találtuk, utólag gondolva hülyeség ) de nem azért tettük ezt hogy bárkinek az érzéseit is megbántsuk

2011. aug. 21. 01:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kértél összeszedted megbántad ennyi.
2011. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne szúrnának le ha direkt csináltátok? Mit gondoltál majd megkérnek hogy "jaj kisfiam légyszíves söpörd össze" ? Ez szerintem természetes reakció, hiába kértél bocsánatot. Ráadásul gondolom valami piás üveget törtetek össze. Szal az emberek csak azt láthatták, hogy pár piás randalírozik.
2011. aug. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 eric_one ***** válasza:
Ami történt megtörtént, mindent megtettél hogy rendbe hozd amit elszúrtál. Ha igazán megbántad, akkor máskor nem törsz üveget az utcán. Templom előtt meg ne ücsörögj mert amilyen öregek azok az épületek, még a fejetekre eshet valami... :-)
2011. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tiszteletlenség volt, igen. De pl. a római katolikus templomokban ez totálisan működik gyónás néven, hogy ha butaságot csináltál, elnézést kérsz, jóváteszed, megbocsátanak és el van intézve :) Úgyhogy nyugi. Változtatni már úgysem tudsz rajta, a világ meg nem dőlt össze.
2011. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!