Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a hit gyülekezet...

Mit gondoltok a hit gyülekezetéről?

Figyelt kérdés

Csak az válaszoljon aki ismeri, a többire nem vagyok kiváncsi.

Köszi


2011. szept. 1. 17:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmetlen válaszodat. Igazán biztos vagyok benne hogy ismered.
2011. szept. 1. 17:55
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Én kezdetben néztem, mert keresztény katolikus vagyok. Eleinte tetszett a műsor, de aztán nekem túl "agresszív" lett, így már nézem. Na meg ezután a videó után pláne nem.

[link]

2011. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ez a link miért rossz? Nem értem.

Én katolikus voltam, de mióta gyülekezeti tag vagyok nagyon szép boldog életem van. Sokat köszönhetek Istennek

2011. szept. 1. 18:11
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Itt egyedül csak te, kedves kérdező, te szeretnél veszekedni, hiszen provokálod a válaszolókat. Látom nagy hatással van rád a gyüli...
2011. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a videó önmagáért beszél. "Megszállta a Szentlélek", ugyan kérlek, ez majdnem olyan gúnyolódás jellegű, még a másik oldalon ülő hitgyülisek is röhögtek azon az idiótán. A másik, ami idegesítő, h ez a N. Sándor néha már annyira nagyon indulatos, h szinte már fröcsög a szája. Én (mint ahogyan azt már írtam) katolikus vagyok. szerintem igencsak ráférne már az egyházunkra a reform, mert nem igazán tudja megfogni a fiatal generációt és a mai világban kissé ridegnek tűnnek a misék is. Nekem tetszik a hitgyüliben az, h az emberek vidámak, de ezért ez már túlzás.

Mellesleg kedves kérdező, a te életed, a te hited, ha boldog vagy, akkor nincs értelme az ilyen kérdéseknek. Ha pedig felteszed a kérdésed, akkor ne csak szimpatizáló válaszokat várj.

2011. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Sajnálom, hogy nem értik egyesek a kérdést. Tapasztalt válaszadókra vársz, nem olyanokra, akik minden ismeret és tudás nélkül ítélkeznek, véleményeznek.

Nos, én tudok neked válaszolni, mert mindkét szemszögből ismerem a "nézeteket".

Amíg nem ismertem, ítélkeztem. Nem is kicsit. Azt se tudtam, hogy mi az a Hit Gyülekezete, csak a Férjem odakapcsolt a Vidám Vasárnapra, amit addig én sose láttam és hallottam. Akkor is csak hallottam, mert kint voltam a konyhában. Szóval elég keményen felszólítottam, hogy kapcsoljon tovább, mert bemegyek és átkapcsolom én, nehogymá ilyeneket nézzen! Azt se tudtam, hogy Istenről beszélnek és egyáltalán semmit se! Csak a hang hatása volt, mert Szent Szellemtől szólta Isten beszédét! Egy gonosz szellem tiltakozott bennem, de aztán mégis neki kellett távoznia, mert pár hónapjára megismertem Istent és azóta is a Hit Gyülekezetébe járok (a Férjemmel).

2011. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Egy ideig nekem se volt bajom vele, nem értettem, miért utálja mindenki. Aztán egy szomszédomat beszippantotta a szekta, teljesen kifordult magából a korábban teljesen normális család, és mindenáron meg akartak téríteni családsdul, holott többször is világosan, szépen és érthetően közöltük velük, hogy római katolikusok vagyunk, és nem szándékozunk ezen változtatni. Rendszeresen olyan hangerővel hallgatja a gyülis cuccokat, hogy egy emelettel feljebb tisztán hallom Sanyi hangját, és lassan csak leszarom tabettával lehet elviselni...
2011. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

"megismertem Istent"


Te nem Isten ismerted meg, hanem egy szektát. Hadd hívjam fel a figyelmedet arra, hogy mit mondott a nagyfőnök a hamis prófétákról.

2011. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozom azokhoz, akik szerint egy eszement szekta. Szerintem még veszélyes is a józan észre. Gyerekek, ne játsszátok ezt. Köszönöm!
2011. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Látod, kedves kérdező, itt mindenki jobban tud mindent! Annyira sok Hit Gyülist ismernek és oly sokszor NÉZTÉK a Vidám Vasárnapot, oly sokszor volt nyitott a szívük, annyira sokat olvasták a Bibliát (mint Isten szavát), hogy ők igazán tudják a választ! Én meg nem akarok velük vitatkozni, csak Neked válaszoltam..
2011. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!