Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Prof. Dr. Bagdy Emőke keresztény?

Prof. Dr. Bagdy Emőke keresztény?

Figyelt kérdés
A Károli Gáspár Református Egyetemen ő hozta létre a pszichológia intézetet, de sosem olvastam volna, hogy ő maga most hívő lenne-e. Az egyik legnagyobb hazai szakembernek tartom, csak érdekel.
2011. szept. 6. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg! :) Elérhetősége fönt van a neten.
2011. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Református,és néhány kutatási területéből kiindulva nekem gyakorló kereszténynek tűnik,persze ez csak feltételezés.Azt nem vállalom,hogy megkérdezem tőle élőben,bár engem tanított.:)
2011. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ti most keresztény alatt nem-zsidót vagy jehovistát értsz ?
2011. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresztény. Hívő református. Jár gyülekezetbe is meg minden. És egyszerre tök jó és objektív pszichológus is.
2011. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Csak azért kérdeztem, hogy miféle keresztény, mert a lányom haza állított egy fiúval, bemutatta, elbeszélgettünk. Kérdeztem, hogy milyen vallású. Azt mondta, hogy keresztény. Jó-jó, mi is keresztények vagyunk, mégpedig reformátusok - te milyen keresztény vagy ? -kérdeztem. Nem értette a kérdést. Végül kiderítettem, hogy Jehova Tanúja, de nem akarják használni ezt az elnevezést, inkább félrevezetik a népet, hogy keresztény (azaz nem muszlim) és ezzel kész. Nagyon rossz politika.
2011. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

@"Keresztény. Hívő református. Jár gyülekezetbe is meg minden. És egyszerre tök jó és objektív pszichológus is"


Nem tudtam, köszi :) Am te honnan ismered?


@"Azt mondta, hogy keresztény. Jó-jó, mi is keresztények vagyunk, mégpedig reformátusok - te milyen keresztény vagy ? -kérdeztem. Nem értette a kérdést. Végül kiderítettem, hogy Jehova Tanúja"


Részvétem a lányod miatt. Nem tudom mennyi idős, remélem fiatal még, és van esély rá, hogy szétmennek. Ha végül a vejed lesz, tarts szemmel az unokákat. Isten áldjon!

2011. szept. 7. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Károli pszichón tanultam.
2011. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kössz, én is oda akarok majd idén jelentkezni ;) Sajnálom, hogy már "nyugdíjba vonult". Kössz a válaszért
2011. szept. 8. 13:46
 9/9 anonim válasza:
Van egy érdekes cikk róla, ott említi, hogy édesapja református lelkész volt. Most Emőke templomépítésre gyűjt :)
2017. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!