Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kíváncsiak vagytok, a 2011-es...

Kíváncsiak vagytok, a 2011-es népszavazás eredményére?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, a vallási és felekezeti arányokat. Itt sokat hallom, hogy egyre több ember tér meg. Szerinted ez kimutatható lesz? Melyik vallás javára?

Az interneten fogod kitölteni a kérdőívet? Mert, az titkosabb.


2011. szept. 9. 14:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Engem abszolút nem érdekel. A katolikus egyház milliókat költ arra, hogy telerakja a várost a "Népszámláskor valljuk meg hogy katolikusok vagyunk" szöveggel. Botrányos, mert aki gyakorló katolikus az úgyis így jár el, aki pedig nem, annak miért kellene hazudnia?


Az egész történet csak arról szól, hogy bebizonyítsák, ők vannak a legtöbben. Szánalmas.


Üdv. Péter

2011. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%
Szavazni kell felekezetekre?
2011. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
64%
Tulajdonképpen csak arra nem kérdeznek rá, hogy melyik a kedvenc pozitúrád szex közben.
2011. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
64%
népszámlálás lesz...
2011. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam! :D *Népszámlálás.
2011. szept. 9. 14:30
 6/39 anonim ***** válasza:
61%
neten töltöm majd ki, és ha már annyira kíváncsiak a vallásomra lehet bejelölök valami hülyeséget
2011. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
(Népszavazás is valószínű lesz, ha az Alkotmánybíróság is elfogadja, amit az OVB igen. Majd kiderül.)
2011. szept. 9. 14:36
 8/39 A kérdező kommentje:
Én is neten töltöm ki, de csak azt jelölöm be, ahova magamat tartozónak vallom. Szerintem mivel, ezt a részt nem kötelező kitölteni, inkább ne töltsd ki.
2011. szept. 9. 14:37
 9/39 anonim ***** válasza:
48%

14:17:Péter: tévedés. (általában lementem az értékes, nagy tudásról és tiszta hitről tanúskodó válaszaid,

de ez most háromszoros tévedés)

1.M.o-on a katolikusok vannak legtöbben, ezt nem kell bizonygatni, tény. Azért is akarják annyi felől annyian aláásni a kereszténységellenesek. Kár. nem használ ez senkinek.(csináljatok ti is plakátot, ne irigykedjetek)

2.arról szól, ami az elmúlt évek bolsevikterror szemléletén nevelődöttek sajátja: ülök a tv előtt, és a magam módján hiszek... -ez zéro. -nem Krisztus követése..

3. és legfőképp erről szól.

(Róm.1,16)


„Mert nem szégyellem az evangéliumot,

hiszen Isten ereje az"

2011. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
33%

Péter, nem értem aggályaidat. Igaz, hogy a magyar katolikus egyház a mostani időszakban förtelmesen fatalista a politikához és ilyen "megvallások" valóban feleslegesek, azonban a tartalmuk súlya oly csekély, hogy nem érdemes velük foglalkozni.


Üdv: ὁ καθολικὸς ἵππιος


------

[nem Péternek]

Még valami: a magyar nemzet Szent Istvánnal együtt született és a magyar katolikus Egyháznak a királysági jogintézményben volt az első, támogatandó vallás. Az Egyháznak nem kéne a mai semmirevaló pártokrata rendszerben gondolkodnia. De sajnos nem a nép a fontos, hanem az, hogy a népre semmilyen hatást nem gyakorló liberálkonzervatív ("polgári társadalom, néphatalom stb.") mondókák terjedjenek, melyek csak küllemre látszanak csábítóknak, de belül láthatjuk, hogy üresek, tartalom nélküliek.


Mégegyszer: ὁ καθολικὸς ἵππιος

2011. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!