Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 23 ÓRA a halálban - szerintete...

23 ÓRA a halálban - szerintetek igaz?

Figyelt kérdés

Angelica teste 23 órán keresztül a halálban leledzett.

A szelleme viszont el lett ragadtatva a mennyországba és Jézus megmutatta neki az eljövendő elragadtatást, sőt a poklot is, ahol sok híres személyiség "lakozik", olyanok is, akik nagy köztiszteletben álltak, pedig a követőik a mennyben hiszik őket.

A videó egy figyelmeztetés az emberiség felé, hogy el tudják kerülni a kárhozatot, ami azokra vár, akik nem léptek rá az Isten felé vezető útra, ami kizárólag a Bárány vérén át vezet.

Mert csak addig van választásod, amíg élsz.

Ha életedben nem választasz, akkor más fog választani helyetted és azt nem fogod megköszönni, mert csak a tiszták és a szentek juthatnak be a mennybe.

És ezt a szentséget nem lehet cselekedetek által elnyerni, a megigazulás az ingyenes, és az Út az Istenhez kizárólag Jézus keresztjén át vezet.

Lényegében a halálba kell beadnod régi énedet, hogy a feltámadás részese is lehess.

Mert Jézus Jézus is ezt tette, minekünk csak el kell fogadni az Ő áldozatát és a megtérésünkhöz méltó cselekedeteket teremni (a hit cselekedetek nélkül halott).


................................................................................­....................


Boldogok, a kik megtartják az ő parancsolatait, hogy joguk legyen az életnek fájához, és bemehessenek a kapukon a városba (az új Jeruzsálem).

De kinn maradnak az ebek és a bűbájosok, és a paráznák és a gyilkosok, és a bálványimádók és mind a ki szereti és szólja a hazugságot.


http://www.youtube.com/watch?v=5hBKyRMAyis


2011. szept. 11. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Inkább nézem a Gyűrűk Urát. Az nem ennyire meseszerű.
2011. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
de az által nem is fogsz ÉLNI!
2011. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
mi által?
2011. szept. 11. 20:52
 4/30 anonim ***** válasza:
45%
Gyűrűk Ura által..
2011. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 eric_one ***** válasza:
64%
Én régebben láttam ezt a videót. Akár igaz is lehet, tény hogy igeileg össze lehetne állítani egy ilyen történetet. De nekem az tűnt fel hogy nagyon mély igazságokat vetett fel. Nem mondott új dolgokat, de mélyreható volt Krisztus üzenete a videóban. Építő volt megnézni, ajánlom mindenkinek.
2011. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
Inkább Csillagok Háborúja!!!
2011. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De, Akkor most szerintetek?
2011. szept. 11. 21:25
 8/30 anonim ***** válasza:
65%
értsd már a szatírát kérlek!
2011. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem próbálj alanyt és állítmányt is csempészni a kérdéseidbe.
2011. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok, mert nekem fontos. Valaki már mondott egy "normális" hozzászólást, nos.. ilyet várok tőletek is!
2011. szept. 11. 21:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!