Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Adventistáknál mi van akkor,...

Adventistáknál mi van akkor, ha szombaton kell ledolgozni egy későbbi szünnapot? Bemennek dolgozni vagy szabadnapot vesznek ki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A hit általi megigazulás az adventisták alaptanítása."


Igen ezt is mondjátok, de ez csak a féligazság. A vizsgálati ítéletről szóló tanításotok nem csak erről szól. Amit ti megszentelődés alatt értetek az nem más, mint a cselekedetekből való megigazulás.


Nálatok HIT + CSELEKEDETEK = ÜDVÖSSÉG a képlet, Isten Igéje szerint pedig ez: HIT = ÜDVÖSSÉG + CSELEKEDETEK.


Ajánlom ezt az oldalt minden adventizmussal szimpatizáló személynek:


[link]


Üdv.

2012. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Sziasztok!


Legalább megtudtuk honnan származik ez a sok sületlenség! ;-)


Brátán János ex solás hallgató valamiért megsértődött Vankó Zsuzsára és létrehozta ezt a sok blődséget tartalmazó oldalát...


Üdv. Péter

2012. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Erre az oldalra ma találtam rá (bár egyszer már linkeltem róla), alapvetően nem innen származnak a kérdéseim. De gondolom örülsz, hogy párat letöröltek belőle.


Azért az érdekelne, hogy hogyan fogadhatjátok el EGW-ot prófétának, miközben Jézus személyéről se volt helyes képe legalább 55 évig 1844-et követően. Ekkor ugyanis a következő kijelentést tette:


„Az ember Krisztus Jézus nem volt az Örökkévaló Úristen... Az Istenség nem rogyadozott a Golgota gyötrelmes kínja

alatt.” EGW: Levél 1899-ből; idézi a H. N. Adventista

Bibliakommentár 5. kötete, 1129. o.

2012. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

És ez is sületlenség, amit egy volt adventista prédikátor írt?


[link]


Inkább pontosan azt igazolja, amit én is észrevettem nálatok, hogy teljesen mást hirdettek a nyilvánosság előtt, mint amiben valóban hisztek.

2012. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!