Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyar ember vagyok, lehet...

Magyar ember vagyok, lehet ezért nem értem, de miért van az, hogy (mifelénk) egyetlen egy cigány sem akar megtérni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 13:50
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem az a célom, csak nem értem, hogy ha eleve látszik az, hogy kicsit igazam van a dologban, akkor miért kell helyesítgetned azon amit írtál? Miért nem írtad rögtön mellé, hogy te hogyan gondoltad?
2011. okt. 25. 14:48
 22/33 A kérdező kommentje:
Mindegy is, inkább hagyjuk.
2011. okt. 25. 14:48
 23/33 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem, mi bajod van Palm válaszával.

Arra próbált rávilágítani, hogy egy olvasott, vagy felolvasott névsorból nem lehet megállapítani, hogy hány roma van a listán, mert nagyon sokan teljesen hétköznapi, magyar nevet használnak.

2011. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam, hogy elég egyértelmű, hogy a "Kovács József" nevet akkor hozza fel valaki, ha nem egy adott névről óhajt konkrétumot mondani, hanem általánosan "egy" névről. Mások megértették, nyilván megmagyarázva, mint minden nyelvi játék, humor, csavar, ez is értelmetlenné és élvezhetetlenné válik.


Úgy érzem, nem az én hibám, hogy el kellett magyaráznom.

2011. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Oké, bocsánat! Csak fel voltam pörögve. :D
2011. okt. 25. 15:34
 26/33 anonim ***** válasza:

Szia !


Merre laksz ?, nálunk Pest megyében a helyi gyülekezetben az elmúlt 2 évben több roma ember megtért valamint többen egy másik gyülekezetből jöttek át hozzánk.


Shalom.

2011. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Vidéken. Az előző válaszokból feltételezem hogy nagyvárosokban más a helyzet.
2011. okt. 25. 16:28
 28/33 anonim ***** válasza:
A cigányok körében sokkal jobban hódítanak a mindenféle Amerikából importált protestáns szekták, mint a magyarok körében. Vannak 100%-ig vallásos cigó falvak.
2011. okt. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy a keresztény magyarok nem mutatnak elég jó példát.
2011. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg ha a magyar keresztények nagy életszentségben és nagy szeretetben élnének, mint Jézus tanítványai betegeket tudnának gyógyítani, ördögöket kiűzni és halottakat feltámasztani, akkor azoknak akik ezt látják több kedvük lenne megtérni.
2011. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!