Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyar ember vagyok, lehet...

Magyar ember vagyok, lehet ezért nem értem, de miért van az, hogy (mifelénk) egyetlen egy cigány sem akar megtérni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 13:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk roma misszió indult. Volt olyan alkalom amikor gyülekezetben annyi roma volt mint magyar :) Kb 30 fő és folyamatosan térnek meg Krisztushoz.

Isten nagyon szereti a romákat is,lehet az a baj,hogy kevés ember van aki beszél nekik Istenről.

2011. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom, merre van az a tifelétek. Én az ország több részén is hallottam a különböző felekezetekben - általában szabadkeresztény vagy karizmatikus közösségekben - megtért romákról, vagy működő romagyülekezetekről.


De olyan is van, amiről a tv-ből tudok:


Uszka, a bezzegfalu (M1)


[link]


TV2 Napló

http://www.youtube.com/watch?v=CqDhenOpPWA&feature=player_em..


Kárpátalján szintén van egy nagyobb, megváltozott életű közösség.

2011. okt. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
0%
TI TISZTA IDITAK VAGYTOK MIEN SZERTARTASOKROL BESZELTEK xDDDDD MI EZ ARIA SZOVETSEG xDDDD A CIGANY ISTEN TISZTELO ES SZERETO EMBER A CIGANY TOBSZOR IMATKOZIK MINT EGY MAGYAR EMBERRRR A SZOKAS NALUK HOGY MINDEN ETKEZESNEL IMAT MONDANAK ES KOSZONETET ! EZEK AZ IDIOTA OKOSKODOK EGYBOL MAR A RASSZISTA DUMAVAL JONNEK DE GONDOLOM TISZANT TULI VAGY ES MI PESTIEK NEM ERTUNK MEG DE GONDOLOM AZT AKARTAD KIFEJEZNI MERT NEM AKARNAK FELETEK LETELEPEDNI !! AZ JO KERDES TOBB OKA IS LEHET
2015. jan. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!