Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten és Jézus mit szoktak...

Isten és Jézus mit szoktak csinálni, vagy most épp ebben a percben mit csinálnak a Mennyországban, ők is szoktak unatkozni, a földlakókat szokták nézni, hogy mit csinálnak fogadják az imádságokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Sőt már rég nekem is úgy állt helyre az életem, hogy énis már arra jöttem rá, mintha maga a régi ismétlem a régi énem azaz személyiségem világított volna fel arra, hogy ez egy hülyeség, amiben a hívők élnek és abban van az igazság, amit a tudományos emberek állítanak, hogy NEM BIZTOS hogy Isten teremtette az embereket. Hanem amit a tudomány állapított meg, hogy Amerika megvizsgálta az emberi DNS-t és csak 30%-ban emberi a többi elképzelhető, hogy miből vagyunk még összerakva.


Ez van.

2023. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

#22 "1.: Nem léteznek.


2.: Ami nem létezik,az nem is csinál semmit."


Ha nem léteznek, akkor meg sok más emberek miért mondják, akkor azt, hogy van Isten és Jézus és miért vannak az utcák is tele díszítve Jézus szobrokkal, talán mert gyógypedagógiások az emberiség??

2023. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Hát de hogyha látják is az embereket a földlakókat, most végülis mit tudnának csinálni, hogy az emberek viselkedni tudjanak?

A válasz pont ezaz, hogy semmit.

2023. márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!