Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha hiszek a Bibliának és...

Ha hiszek a Bibliának és Jézus feltámadt akkor mért ne lehetnének leszármazottai?

Figyelt kérdés
az egész olyan zavaros, semmi bizonyiték, szerintem ateista leszek komolyan.
2011. nov. 2. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Krisztusnak van menyasszonya, úgy hívják hogy az Isten Egyháza. Földi menyasszonyt, feleséget nem vett, az írások szerint.


A feltámadás meg nem hústestben történt, hanem olyanban mint Isten angyalaié akik nem házasodnak, férjhez sem mennek. (ezt maga Krisztus tanítja a feltámadásról)

2011. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Kedves ,,bánomisén"!


Vmi oylasmit irtál ,h a hithez nem kell bizonyiték... Akkor kérdem én... Miért is?? A hitnek a lényege ,h oylanba higyjél ami valós ,ami igaz! Higyj abban amit látsz és amire vannak bizonyitékok. Én is hiszek való igaz de én nem ,,isten"-ben. Szerintem az Isten szó midnenkinél mást jelent...De mégis ugyanaz! Egy felsőbb erő ,ami lehetséges ,h megváltoztat öntudatával bármit... de lehet ,h ez az ,,isten" valójában egy Energia! Egy oylan energia ami teljesíti a gondolatainkat ,a kívánságainkat! Mi mindd ez az energia vagyunk! Minden úgy történik ,ahogy te akarod ,csak erősen tényleg akarni kell! Én ebben hiszek és nem egy oylan valamiben ,akit senki sem tudott bizonyitani v látni és érezni. VIszont amit mondtam az energia! Metafizika és való igaz ,h így van! Több a valószínűsége ,mint a kereszténység a zsidóság és mittomén még micsoda... Ugyhogy szerintem ne hazugságokban higyj...hanem magadban :) Többet érsz el vele ,mintha egy oylan vmibe hinnél akit mindenki máshogy ír le ,mert minden ember unatkozik és félnek és így leirják 5341241215421féle képpen x)

2012. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 munyamunya ***** válasza:

kérdés volt: mi van a féltámadás utáni 40 nappal, és írta a #4 válaszoló, hogy: //A tanítványaival töltötte... Féfiakkal......//


Ez azonban így nem igaz, hiszen a tanítványok között számos nő is akadt, sőt, magát a feltámadás tényét is először asszonyok tudták meg, ők találkoztak Jézussal elsőként.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a feltámadt Felkent feleséget vett volna magának, távol legyen, csak kicsit kiigazítottam az elhangzottakat.

2012. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!