Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten teremté a világot,...

Ha Isten teremté a világot, akkor hogy a csudába éltük túl a dinoszauruszokat, vagy azok pusztulását?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 18:55
1 2 3
 11/21 bánomisén ***** válasza:
61%
Egyébként egy szó nincs a dínókról a Bibliában, csak hülyültem, bocs :-))
2011. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Miután Isten hat időszak alatt teremtette a világot és minden időszak évmilliárdokba telt, nem véletlen, hogy az óriási hüllők idején az ember nem volt jelen. Az ember utoljára lett teremtve/jött létre, ez gondolom akár biológiából akár hittanról ismerős. Mi közünk lett volna a dínókhoz?
2011. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

"Egyébként egy szó nincs a dínókról a Bibliában, csak hülyültem, bocs :-))"


Szerintem a Bibliában van szó dínókról. Konkrétan Jób és Dániel könyvében.

2011. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

... és évmilliókig malmozott közben ?

... Ha Isten a legokosabb, akkor miért nem tudta, hogy a dinó zsákutca lesz ??

2011. nov. 19. 21:25
 15/21 anonim ***** válasza:
A dinók már meghaltak felejtsd el őket. Az élőkkel törődjél azokat még meglehet menteni.
2011. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A dínókat azért nem nevezném zsákutcának, kb. 150 millió évig éltek, és egy tragikus meteorbecsapódás okozta a vesztüket; szemben az emberrel, aki alig 2-3 millió éve létezik, és már nem jelentéktelen mértékben veszélyezteti önmagát és az egész bioszférát.


Aztán, hogy ez Isten akarata volt-e, vagy az izgalmak kedvéért hagyta, hogy véletlenek is történjenek, az más kérdés. Malmozni nem malmozott, sok érdekes állatfaj élt a dinoszauruszok és az emberek közötti időkben.

2011. nov. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem képes Bibiliám van,abban még le is van rajzolva egy brontosaurus,meg egy pterosaurus:)
2011. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A kihalt dínók sok jót tettek ám nekünk, hiszen tetemeik táplálták a földet, a szén is tudtommal tartalmaz ősi élőlények maradványait
2011. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán honnan jött a feltételezésed, hogy van isten???
2011. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert létezik. Kizáró okod van?
2011. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!