Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha kérek valamit Istentöl...

Ha kérek valamit Istentöl vagy Jézustol szerintetek megteszi?

Figyelt kérdés
Ha kérek valamit Istentöl vagy Jézustol és ha jo vagyok megteszik szerintetek?Jo az igaz ,hogy nem voltam mindíg jo mert mert követtem el hibákat ,de probálok úgy élni ,hogy minnél kevesebb hibát kövessek el...Pl:amikor csak tehetem járok templomba,imátkozok,nem káromkodok,probálok jo lenni pl: fogok adni az árvaháznak játékokat stb...és ha kérnék tőlük akkor szerintetek megtennék?
2011. nov. 29. 22:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy a legszebb a szeretet, ha nem vársz viszonzást!

Ha csak látszatból jársz tempibe, de ez mögött nincsenek mély érzelmek, akkor fölösleges. És olyan is van aki nem jár templomba, mert Isten nem ott van hanem a szívedben!

Ha őszintén kérsz tőlük, megadják.

2011. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek Péterrel! :)

Egyébként a magyarázatodból úgy tűnt ki, mint ha a jócselekedeteiddel úgy érzed, elérnél valamit. Mint ahogyan az előzőben írták, szeretetből tedd és ne azért, hogy jónak érezd magad :) És valaki írta, hogy Isten nem szereti, ha valaki unalmas. Isten azt is szereti, ha valaki unalmas :) meg azt is, aki nem :)

2011. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha megérdemled,biztosan segít.. :)

Nem úgy van ez (ateisták elsötétült homálya),hogy azt kéred "nyerjek a lottóm".. tingtingting...neeeeeem.. Isten jobban tudja mit kell megadnia,mire van szükséged(zárójel bezárva):)

Nagyon jónak tartom,hogy jó emberként viselkedsz,biztosan jó ember vagy... :) Remélem és hiszem hogy segít rajtad a mi Istenünk

2011. dec. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
éhány ismerősöm imáinak hatására nemrégiben egy naturista klub feloszlott, pedig már legalább 20 éve működött. Történt mindez úgy hogy a vezető belátta hogy amit tesznek az bűn és ezért önként feloszlatta a klubbot.
2011. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!