Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik az a vallás amelyiket...

Melyik az a vallás amelyiket nem szeretitek?

Figyelt kérdés
úgy értem van-e olyan vallás, amitől szerettek távol maradni, nem értetek egyet a nézőpontjukkal...
2011. dec. 4. 19:34
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Keresztény, Iszlám, Zsidó, Wicca, Szcientológia.
2011. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az iszlám. Az a vallás egyben politikai ideológia is. Egyszerűen a híveinél állatiasabb, intoleránsabb embereket nem láttam még. Az összes vallás a világon szekularizálva lett, kivéve az iszlámot. Szerintem most az arab forradalmaknak köszönhetően valami iszlám kalifátus jön létre és egy 20. századi hidegháborúhoz hasonló ellenségeskedés lesz köztük és a világ között. Nincs egy olyan vallás, ahol a kitérést halállal büntetnék, vagy ahol képesek a saját lányukat megölni csak mert az hitetlenhez ment hozzá. Félnek a tudománytól, inkább a sok-sok milliárdos petrodollárt sivatagi rongyrázó projektekbe fektetik, mint például a sivatagi sípálya. Attól tartok, ha itt Európában többségbe kerülnek, akkor az LHC-ből és az ilyen tudományos intézményekből ocskavasat csinálnak és eladják feketén. Azt is kinézem belőlük, hogy ha olyan eszközeik lennének és nem tudják az egész világot Allah szolgájává tenni, akkor felrobbantanák a bolygót. Egyszerűen undorodom ettől a vallásnak nevezett zöldfasiszta, náci ideológiától. A Mein Kampf mellett lenne a Korán helye a tiltólistán. Olvastam. Teli van uszításokkal.
2011. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én a bűnvallást.
2011. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!