Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biztos hogy a pokolra jutok a...

Biztos hogy a pokolra jutok a lombikbébi program miatt?

Figyelt kérdés
Lombikbébi programban vettünk részt, annak ellenére, hogy tudtuk hogy az egyház ellenzi. Megbánni nem fogom. Akkor biztos hogy én már nem üdvözülhetek? És a kislányom aki lombikbébi? És az orvosok, biológusok, ápolók akik mind nagy odaadással segítenek elkeseredett párokon?
2012. jan. 1. 16:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy ezért ne üdvözülhetnél. Ha a Teremtő nem akarta volna, hogy legyen gyermeketek, akkor így sem sikerült volna.
2012. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
2%
igen ha jól tudom a pedofilok és állatkínzók közé kerülsz
2012. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
100%
Az egyház nem Isten akarata szerint működik, hanem saját elképzelései vannak...ezt tudnod kell. Ne foglalkozz az egyházzal, hanem Isten igéjével, ha eszerint cselekszel, üdvözülni fogsz.
2012. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
79%
Kaotikus vagy? Térj át és üdvözülsz.
2012. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom :D Nehogy már ilyeneken rágódj! Dehogy jutsz a pokolra. (Szerintem nincs pokol) Szeresd a kislányodat, és ne foglalkozz mindenféle agymosó szarsággal. (Már elnézést a hívőktől, de ez tényleg túlzás.)
2012. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
45%

" Nincs is Isten!hazugság az egész"


Ez nem válasz a kérdésre!!

2012. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%

ha Isten nem akarta volna,hogy gyermeked legyen így sem adatott volna meg!és én hiszem,hogy Isten akarata az is,hogy a tudomány ezen fejlődésével lehessen babája az olyan pároknak is akiknek ez nem adatott meg természetes úton.

nagyon sokminden van amit az egyház tilt teljesen értelmetlenül!lásd védekezés stb. nade a mai világban ki képes akár 8-10 gyermek felnevelésére?!

Nem fogsz a pokolba kerülni hiszen nem tettél a tízparancsolat ellen!!!

És a lányodnak is Isten adta az életét és a lekét és ha megkeresztelik az ő gyermeke lesz Jézus testvére és a mennyei boldogságnak társörököse!

2012. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
82%

Mondd azt, hogy ez nem komoly kérdés?! Miért jutnál pokolra? Az emberek mindig elfelejtik, hogy ha Isten nem akarta volna, hogy működjön a lombikbébi program, akkor nem is működne és most nem lenne neked sem kislányod. Az egyház meg tudtommal nem Isten. Olyan könyvből papolnak, ami már kétezer éves, tehát enyhén szólva sem ad megfelelő választ a mai kor kérdéseire.


De ha már ennyire belemerültünk, arra nem gondoltál hogy Ádám és Éva is lombikbébik voltak? Nem voltak szüleik tudtommal, de javíts ki ha tévednék; nem vagyok keresztény. Amúgy akkor inkább javaslom a más hitre való áttérést, ne ostorozd magad, hülyeség.

2012. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
33%
dehogynem válasz..nincs Isten ,nincs probléma
2012. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
12%
Aki nem hisz, annak valóban nincs. Szegény. Sajnálni való. Istentelen.
2012. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!